مشروح اخبار
 » شهرستان بهمئی به رامهرمز خوزستان وصل می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده پروژه اتصال شهرستان بهمئی به رامهرمز استان خوزستان اجرایی می‌شود.راک نیوز/محمدعلی علیمردانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: پروژه اتصال شهرستان بهمئی به رامهرمزاستان خوزستان با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان کلنگ زنی شده و بزودی عملیات اجرایی این پروژه آغاز می‌شود.

وی عنوان کرد: عملیات اجرایی جاده مواصلاتی بخش ابوالفارس شهرستان رامهرمز به شهرستان بهمئی با حضور استاندار خوزستان، عدل هاشمی‌پور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس، اقبال محمدیان نماینده مردم رامهرمز در مجلس، فرماندار بهمئی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی هر دو استان آغاز شد.

علیمردانی با تاکید بر اینکه اجرای این مهم از آرزوی‌های برخی مردم استان بوده است، عنوان کرد: این پروژه به طول20 کیلومتر بوده که 10 کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان رامهرمز و 10کیلومتر دیگر نیز در حوزه راه‌های شهرستان بهمئی واقع شده است.

وی ادامه داد: این پروژه با اعتبار اولیه 45 میلیارد ریال از محل اعتبارات نفت با کارفرمائی شرکت نفت و گاز آغاجاری با نظارت راه و شهرسازی دو استان کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان اجرایی می‌شود.

علیمردانی افزود: این جاده دسترسی که مسیر شهرستان بهمئی به شهرستان رامهرمز را کیلومترها کاهش می‌دهد، با هدف خروج شهرستان بهمئی از بن بست ارتباطی، کاهش فاصله مرکز دو شهرستان و ارتباط بهتر با چاه‌های نفت و گاز منطقه احداث می‌شود.تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • تعریض و چهارخطه کردن 5 کیلومتر از محور لیکک - بهبهان در دست اجراست
 • احداث جاده ارتباطی لیکک به جایزان و خروج بهمئی از بن بست
 • با احداث راه ارتباط شهرستان های لنده و بهمئی از بن بست خارج می شود
 • آخرین وضعیت مسیر ترانزیتی ماهشهر -بهمئی-دهدشت
 • رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی مطرح کرد:کاهش40 کیلومتری مسیر كهگيلو ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg