مشروح اخبار
 » ۱۸۲ روستای کهگیلویه و بویراحمد گازرسانی می‌شود

معاون بهره‌برداری شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد از گازرسانی به ۱۸۲ روستای این استان تا پایان امسال خبر داد.مجید روح‌الهی در گفت‌وگو با خبرنگار راک نیوز اظهار داشت: هم اکنون 18 پروژه گازرسانی در این استان در دست اجرا بوده که مهمترین آن‌ها پروژه گازرسانی به دو شهر قلعه رئیسی و دیشموک با 108 روستای تابعه است.

وی با بیان اینکه با اجرای این پروژه‌ها 182 روستا از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند، عنوان کرد: گازرسانی به روستاهای دهستان سادات محمودی از توابع شهرستان دنا با اعتباری افزون‌بر 10 میلیارد ریال و گازرسانی به روستاهای چین لوداب با 9.4 میلیارد ریال در دست اجرا است.

روح‌الهی ابراز کرد: گازرسانی به مجموعه روستاهای کت بهمئی با اعتباری افزون بر 28 میلیارد ریال، شبکه گذاری پراکنده شهر دهدشت با 7.5 میلیارد ریال و شبکه گذاری پراکنده شهرستان بویراحمد با 11 میلیارد ریال اعتبار نیز از دیگر پروژه‌های در دست اجرا است.

وی با اشاره به اینکه از 17 شهر کهگیلویه و بویراحمد 15 شهر از نعمت گاز بهره‌مند است، افزود: 602 روستا معادل 75 درصد جمعیت روستایی این استان نیز گاز دار هستند که با اتمام پروژه‌های در دست اجرا این میزان به 80 درصد می‌رسد.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمداز وجود 130 هزار و 61 مشترک شهری و 47 هزار و 666 مشترک روستایی گاز در استان خبر داد و گفت: 125 هزار و 18 خانوار شهری و 53 هزار و 379 خانوار روستایی استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

روح‌الهی بیان کرد: عملیات گاز رسانی در استان از سال 61 آغاز و در سال 63 بهره برداری از مذکور تحت مدیریت استان‌های همجوار در بخش کوچکی از جغرافیای استان آغاز شد و در سال 77 با توجه به سیاست‌های دولت و نیاز روز افزون جامعه به گاز طبیعی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد تاسیس و از سال 79 فعالیت مستقل خود را برای ارائه خدمات مطلوب گازرسانی آغاز کرد.تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • یکهزارو424 خانوار روستایی کهگیلویه از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند
 • آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای لنده ،باشت و سرفاریاب در دهه مبارک ...
 • بهره مندی560 خانوار روستایی گچساران و باشت از نعمت گاز
 • با گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک6هزار خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار م ...
 • مدیر عامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد: برخورداری 99 درصدی خانوار شهری کهگی ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg