مشروح اخبار
 » دوتغییر در آموز ش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد+ اسامیبعد از رفتن ناگهانی هاشمی مدیر سابق آموزش و پرورش و جایگزینی سید نظام مرادی حرف و حدیث های زیادی را به دنبال داشت و گویا روزهای پایانی بهمن ماه آموزش و پرورش دو شهرستان سردسیری استان شاهد دو جلسه تودیع و معارفه خواهند بود. بر اساس خبرهای رسیده چهار شنبه همین هفته علی حسن زاده به عنوان  مدیر آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد معارفه و از زحمات سید نظام مرادی به عنوان سرپرست فعلی آموزش و پرورش تقدیر خواهد شد.
به گزارش راک نیوز به نقل از کبنا ، اما در خبری دیگر اعلام شده است که در همین روز ریاضی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان دنا معرفی خواهد شد و از زحمات چند ماهه محمود حدادی به عنوان سرپرست آموزش و پرورش این شهرستان قدردانی خواهد شد. لازم به توضیح است این انتصابات در محافل سیاسی و در میان فرهنگیان دارای حواشی زیادی از جمله موضوع تاخیر زیاد در تعیین مدیران آموزش و پرورش این دو شهرستان بوده است.

آنچه که در این خصوص مطرح بوده است تاکید و پافشاری‌های نماینده بویراحمد و دنا بر گرینه های پیشنهادی خود برای مدیریت بر آموزش و پرورش این دو شهرستان بوده است.

برخی افراد مطلع از پیگیری‌های مصرانه غلام محمد زارعی در وزارت برای انتصاب علی حسن زاده خبر می‌دهند ضمن اینکه نزدیکان غلام محمد زارعی این موضوع را تکذیب کرده و می گویند طبق معمول انتصابات مدیران، از نماینده نظرخواهی شده که وی هم گزینه‌های پیشنهاد داده است.

اما نکته دیگر و غیره رسمی در این خصوص مربوط به مقصد بعدی دو سرپرستی که تکریم خواهند شد، مربوط می‌شود که طبق برخی خبرهای غیره رسمی، در خصوص  سید نظام مرادی این احتمال وجود دارد که به عنوان رئیس سازمان دانش آموزی انتخاب شود اما در خصوص مقصد بعدی محمود حدادی خبر موثقی وجود ندارد.

 تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد عزل شد/ زمان ومکان معارفه
 • انتصاب مدیر آموزش و پرورش شهرستان چرام
 • بالاخره تغییرات دولت تدبیر به کهگیلویه رسید!/مدیر آموزش وپروش شهرستان منصوب ...
 • مدیر آموزش و پرورش چاروسا تغییر کرد
 • رحیم عبادی گزینه سرپرستی وزارت آموزش و پرورش
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg