مشروح اخبار
 » اولتیماتوم مدیرکل میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد به مراکز خدمات گردشگری/سالیانه 3میلیون گردشگر وارد استان می شوندبه گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد، نشست آموزشی و توجیهی مدیران و مسئولین واحدهای اقامتی، پذیرایی و مراکز تاریخی این اداره کل پیرامون موضوع نماز برگزار شد.

محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به نقش گردشگری در درآمدزایی و ایجاد اشتغال، اظهار داشت: 11 درصد اشتغال دنیا در حوزه گردشگری است و ما باید تلاش کنیم سهم خود را از این اشتغال بگیریم.

وی با بیان اینکه حضور گردشگران برای استان ما یک نعمت است، افزود: هر گردشگر خارجی با ورود خود به استان بین هزار تا 1500 دلار هزینه می کند و ورود هر 6 گردشگر به استان می تواند یک شغل ایجاد کند.

دبیر کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ورود گردشگر داخلی توزیع متوازن درآمدها از یک استان برخوردار به یک استان کمتر برخوردار را در پی دارد، گفت: سالیانه حدود 3 میلیون گردشگر وارد این استان می شود که می توانیم آن را افزایش دهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مراکز ارائه خدمات گردشگری در خط مقدم برخورد با مسافران و گردشگران هستند، گفت: هر چه خدمات ارائه شده توسط این مراکز صادقانه تر و مناسب تر باشد سبب می شود گردشگران با رضایت خاطر بیشتری استان را ترک کنند.

باقری با اشاره به اینکه این مراکز با یک تیر چند هدف را نشانه می گیرند، عنوان کرد: رفتار مناسب و برقراری ارتباط موثر با گردشگران و ارائه خدمات مطلوب علاوه بر اینکه به ایجاد اشتغال و درآمدزایی در استان کمک می کند، نقش مهمی در معرفی فرهنگ استان به سایر نقاط کشور دارد.

وی ابراز کرد: در صورتیکه از مسافران و گردشگران به خوبی استقبال شود مشوقي برای حضور سایر گردشگران در استان خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه امکانات رفاهی لازم مانند سرویس بهداشتی باید در مراکز ارائه خدمات گردشگری وجود داشته باشد، گفت: نصب بنرهاي خوش آمدگویی و تبریک سال نو برای هر واحد اجباری است.

باقری افزود: در هر واحد صنفی باید فضای مناسبی برای اقامه نماز وجود داشته باشد و در این مورد هیچ بهانه ای قابل قبول نیست.

وی با بیان اینکه نرخ های مراکز مختلف نیز مشخص و اعلام شده و در این رابطه هیچگونه گرانفروشی قابل توجیه نیست، گفت: واحدهای ارائه خدمات گردشگری در ارائه غذای سالم به گردشگران و مردم دقت کرده و رعایت بهداشت را به عنوان یک اصل اساسی مد نظر قرار دهند.

دبیر کارگروه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه واحدهای ارائه خدمات گردشگری باید از بکارگیری نیروهای اتباع خارجی خوددداري کنند، ابراز کرد: این واحدها نسبت به تمدید کارت سلامت پرسنل خود اقدام کرده و انضباط کاری را در واحد تحت نظر خود رعایت کنند.

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • 100هزار بسته گردشگری بین مسافران نوروزی کهگیلویه و بویراحمد توزیع می شود
 • سومین لوح مدیر نمونه همچنان در دستان سیاوش زمان+جزییات
 • مدیرکل گردشگری استان خبرداد:تور گردشگری یک روزه برای خبرنگاران کهگیلویه و ب ...
 • اسکان 366 هزار نفر گردشگر در اقامتگاه های کهگیلویه و بویراحمد
 • دسترسی به اطلاعات گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با گوشی تلفن همراه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg