مشروح اخبار
 » معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد: بیش از سه هزار قطعه زمین به روستاییان کهگیلویه و بویراحمد واگذار شده است

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمدگفت: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تا کنون تعداد سه هزار و 680 قطعه زمین به روستاییان کهگیلویه و بویراحمد برای تامین مسکن واگذار شده است.


غلامرضا امیدوار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار راک نیوز اظهار کرد: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  تا کنون تعداد  سه هزار و 680 قطعه زمین به روستاییان کهگیلویه و بویراحمد برای تامین مسکن واگذار شده است.

 معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:  این قطعات زمین به اقشار کم درآمد روستایی واگذار شده است.

امیدوار  با بیان اینکه این قطعات زمین به متراژ یک میلیون و 75 هزار و 184 متر مربع بوده است، گفت: از زمان تاسیس بنیاد مسکن تاکنون 221 قطعه زمین به مساحت یک هزارو 749 هکتار به تملک این بنیاد درآمده است.

امیدوار با اشاره به واگذاری قطعات زمین به روستاییان کم درآمد این استان ابراز کرد: با همکاری اداره ثبت  اسناد تا کنون تعداد 33 هزار و 945 سند مالکیت روستایی برای روستاییان این استان صادر شده است.

وی در ادامه به اجرای طرح هادی در روستاهای این استان اشاره و عنوان کرد:  طرح هادی در 722 روستای بالای 20 خانوار این استان صورت گرفته است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد  با اشاره به اجرای طرح هادی در دیگر روستاهای این استان اذعان کرد:  هم اکنون در 192 طرح عمران روستایی در قالب طرح هادی با 269 میلیارد ریال اعتبار در مناطق روستایی این استان در دست اجراست.

امیدوار  ادامه داد: این طرح‌ها در قالب بهسازی معابر روستایی، بازگشایی، برداشت موانع، زیرسازی، آسفالت، جدول گذاری، سنگ فرش، میدان سازی، فضای سبز، احداث پارک، پیاده روسازی و ساخت کانال هدایت سیلاب است.

امیدوار خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می‌کوشد با توسعه تولید و اشتغال در روستاها، اقتصاد مقاومتی را در این مناطق محقق کند و مسیر رشد روستاها را فراهم سازد.

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران:نوسازی 400 واحد مسکونی روستایی تا پای ...
 • اجرای طرح هادی در350 روستای استان کهگیلویه و بویراحمد
 • 50هزار واحد مسکن روستایی در کهگیلویه وبویراحمد نیازمند بازسازی است
 • 12هزار تن قیر رایگان در روستاهای گچساران توزیع شد.
 • 3روستای کهگیلویه وبویراحمد جابه‌جا می‌شود+اسامی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg