مشروح اخبار
 » مدیرکل امور اقتصادی و دارایی: شکایت مودیان مالیاتی در کهگیلویه و بویراحمد بررسی می شود

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال 97 شکایت مودیان مالیاتی با تاسیس هیئت موضوع ماده 251 قانون مالیات های مستقیم در استان بررسی می شود.در کهگیلویه و بویراحمد حدود 50 هزار مؤدی حقیقی و حقوقی فعال وجود دارد.

ابراهیم کشاورز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز اظهار داشت: طبق دستور و تفویض اختیار وزیر امور اقتصادی و دارایی و به منظور ساماندهی و تسریع در رسیدگی به امور و شکایت های مودیان مالیاتی، هیئت ماده 251 مکرر قانون مالیات های مستقیم در سراسر کشور و در این استان تشکیل خواهد شد.

وی افزود:با تشکیل این هیئت ، رسیدگی به شکایات مالیات اشخاص حقیقی تا سقف 500 میلیون ریال و اشخاص حقوقی تا سقف 5 میلیارد ریال مالیات های قطعی شده اعم از مبلغ مالیات های مستقیم و غیر مستقیم و مالیات برارزش افزوده در این هیئت صورت گیرد.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر اساس دستورالعمل اجرایی، هیئت مذکور و واحد دادرسی مالیاتی از ابتدای سال 1397 شکایات مودیان مالیاتی را دریافت می کنند.

وی عنوان کرد: با این روند در فرایند رسیدگی به شکایات مالیاتی در مرکز استان تسهیل و تسریع شده و دیگر نیازی به ارسال اینگونه شکایات به تهران نخواهد بود.

کشاورز ابراز داشت: دستورالعمل اجرایی به ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها ارسال شده و بر همین اساس بزودی تشکیل واحد دادرسی مالیاتی و هیات ماده 251 مکرر قانون مالیات های مستقیم، فرایند انتخاب اعضاء هیات، تامین مکان مناسب برای هیات، فرایند ثبت و رسیدگی به شکایات مودیان، فرایند رسیدگی هیات و سایر مورد مربوط به تشکیل این هیات به ریاست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در محل این اداره کل صورت خواهد گرفت.

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل جدید امور مالیاتی فارس معارفه شد/باید درآمدهای مالیاتی را جایگزین در ...
 • مدیرکل جدید امور مالیاتی فارس معارفه شد/باید درآمدهای مالیاتی را جایگزین در ...
 • مدیرکل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد اعلام کرد: 810میلیارد ریال عوارض به ...
 • بخشودگی جرایم مالیاتی برای اصناف گچساران
 • نتصاب جدید در گمرک ایران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg