مشروح اخبار
 » آخوندی در جلسه شورای اداری استان :تشکیل کارگروه های ویژه و بسیج تمام ادارات وابسته در استانداری و دیدار و دلجویی از تک تک خانواده های حادثه دیده در دستور کار قرار گیرد

وزیر راه و شهرسازی در  جلسه شورای اداری استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تمام تلاش ها برای پیدا کردن هواپیمای_مسافربری از طریق زمینی و هوایی ادامه دارد.


به گزارش راک نیوز عباس آخوندی بیان کرد: این حادثه بسیار تلخ بود و برای صنعت هوانورودی ناگوار است ولی تلاش می کنیم که این صنعت را در شرایط سخت تحریم ها سرپا نگه داریم چرا که تمام سیستم های ما از تحریم ها صدمه دیده است.

 وی افزود: امیدواریم بتوانیم از این حادثه درس بگیریم و تا این لحظه هنوز در مقدمات نکته منفی نمی بینیم و همه گزارشات تا کنون نرمال بوده است ولی باید تلاش کنیم که چرا چنین حادثه ای رخ داده است.

 وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: باید ببینیم این خطا در کجا صورت گرفته ولی شرایط واقعا سخت است و باید منتظر بمانیم و این قبیل مسائل را باید از طریق کارشناسان خبره و منابع موثق پیگیری کنیم و اطلاعات خود را دریافت کنیم.

 وی ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشور مستقل است و هیچ دلیلی ندارد که بخواهد کوتاهی کند و هر اتفاقی در هر یک از شرکت های عملیاتی صورت گیرد وظیفه آن انتقال و هدایت صحیح پرواز ها است، هیچ دلیلی برای پنهان کاری نیست و هیئت نظارت بر این حادثه نیز مشخص و کار ارزیابی را نیز در خصوص این حادثه شروع کردند.

آخوندی بیان کرد: هرچه اطلاعات شفاف تر باشند، شرکت های خدمات دهنده باید برای افزایش_نکات_ایمنی تلاش کنند، تشکیل کارگروه های ویژه و بسیج تمام ادارات وابسته در استانداری و دیدار و دلجویی از تک تک خانواده های حادثه دیده بید در دستور کار قرار گیرد، هر نیاز و ابهامی دارند باید مورد به مورد رسیدگی شوند و استاندار نیز به عنوان نماینده دولت مستقیماً به این موارد رسیدگی کند.

 وی افزود: امیدواریم  در آینده بتوانیم  از فرصت ها پیش رو بهتر استفاده کنیم  و از آنچه در توان داریم برای حل مشکلات مردم انجام دهیم، در 4سال گذشته ما خیلی در خصوص صنعت هوانوردی متمرکز بودیم و سرمایه گذاری میلیاردی نیز صورت گرفته است، بیش از شش برابر افزایش سرمایه گذاری در حوزه صنعت هوانوردی داشته ایم و از کوچکترین نارسایی در خصوص پروازها نمی گذریم.

 وزیر راه در ادامه گفت: هر ماه شورای عالی هواپیمایی کشوری تشکیل شده است و درخصوص این حادثه نیز در کنار مردم این استان و مدیران این استان خواهیم بود.

 آخوندی در پایان گفت: از همکاری سپاه_پاسداران، بسیج، نیروی انتظامی و جمعیت_هلال_احمر و هوانیروز و هر کسی که نقشی در اجرای عملیات جستجو دارد باید قدردانی_کرد.

تاریخ انتشار : 30 بهمن 1396» اخبار مرتبط:

 • آخوندی وارد یاسوج شد
 • ماموریت روحانی به وزیر راه؛ آخوندی مسئول تشکیل ستاد بررسی سقوط هواپیمای تهر ...
 • خبرفوری آمار قربانیان ایران درحادثه منا به 464 نفر رسید/ پایان جستجو دربیما ...
 • اولتیماتوم استاندارفارس به مدیران
 • وضعیت سه پروژه تاثیر گذار بر اقتصاد ممسنی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا
  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg