مشروح اخبار
 » 40 اسکی باز و کوهنورد در حال صعود به ارتفاعات دنا

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 40 نفر از اسکی بازان و کوهنوردان حرفه‌ای از این استان و استان‌های همجوار برای جستجو و انتقال پیکر مسافران سانحه هوایی تهران یاسوج به ارتفاعات دنا اعزام شدند.سیدمحمد تقی علوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز اظهار داشت: این افراد در قالب ۸ تیم از کوهنوردان زبده به ارتفاعات دنا اعزام شده‌اند.
وی افزود: این 40 نفر اسکی باز و کوهنورد حرفه‌ای صبح امروز برای کمک به انتقال پیکرهای کشف شده و نیز کمک به جستجوی دیگر پیکرها به منطقه پازن پیر واقع در روستای نقل آمده‌ بودند.
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اینک به سبب سخت گذر بودن و نامساعد بودن هوا و برف و بوران شدید حرکت کوهنوردان به‌کندی صورت می‌گیرد.
25 گروه متشکل از امدادگران استان‌های مختلف و 11 گروه از دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به محل سقوط هواپیمای مسافربری تهران یاسوج اعزام شد.
پرواز شماره 3704 هواپیمایی آسمان با 60 مسافر و 6 خدمه پروازی ساعت 8 صبح روز یکشنبه تهران را به مقصد یاسوج ترک ولی در نزدیکی سمیرم اصفهان سقوط کرد.
این هواپیما از نوع ای تی آر 72 پس از 55 دقیقه از صفحه رادار مرکز کنترل خارج می‌شود و بر اساس اعلام اورژانس خبر سقوط این هواپیما در منطقه کوهستانی پادنای سمیرم اعلام شد.
این هواپیما هر روز یک پرواز از تهران به یاسوج و یک پرواز بر عکس داشت که به‌طور میانگین 50 تا 60 مسافر حمل می‌کرد.
روز گذشته پس از 48 ساعت جست و جو اعلام شد که لاشه این هواپیما در کوه‌های نقل در مرز بین شهرستان‌های سمیرم از توابع اصفهان و دنا در کهگیلویه و بویراحمد پیدا شد.

تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396» اخبار مرتبط:

 • اعزام 25 گروه امدادگر هلال احمر به ارتفاعات «پازن پیر» دنا
 • بخشی از عملیات جست و جو و انتقال پیکرهای سانحه هوایی یاسوج متوقف شد
 • مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد: دید افقی در محل سقو ...
 • انتقال اجساد جانباختگان سقوط هواپیما در کمترین زمان انجام می‌شود
 • انتقال سریع اجساد جانباختگان هواپیمای«ای تی آر» اولویت ستاد بحران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg