مشروح اخبار
 » تاکید رئیس دانشگاه یاسوج: تخصص اولویت انتخاب نیرو ومدیر است

احمد عریان بعد از ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه و مطبوعات اظهار: کرد امیدواریم که با حضور شما دانشگاه بالنده‌ای داشته باشیم تا بسیاری از مشکلات استان به وسیله شما برطرف شود.


به گزارش راک نیوز ، ئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد خبرنگاران خود را یار و همراه ما بدانند تا سیستم داخلی بهبود پیدا کند و هم شفاف‌تر و زلال‌تر درون دانشگاه شناخته شود.

وی به روابط صمیمانه خود با خبرنگاران اشاره کرد و گفت :در زمانی که در دانشگاه شیراز معاون پژوهشی بودم و در هنگامی که مدیر دانشگاه خلیج فارس بوشهر بودم بدون واسطه با خبرنگاران ارتباط داشتم.

این مسوول با بیان این که اعتقاد ندارم که خبرنگاران و رسانه‌ها مچ‌گیری می‌کنند ،تصریح کرد: وقتی که خبرنگاران واقعیت‌ها و کارها را انعکاس ندهند به مانند این است که هیچ کاری صورت نگرفته است.

وی با اشاره به این که برای انتخاب نیرو و مدیر در دانشگاه یاسوج به تخصص‌ها اهمیت می‌دهم اظهار کرد: نسبت نیروهای تخصصی به نیروهای غیر تخصصی باید یک به یک باشد در حالی که اکنون تعداد ۲۳۰ هیات علمی داریم و در مقابل بیش از ۴۰۰ کارمند داریم.

رئیس دانشگاه یاسوج در ادامه اظهارات خود به برخی از چینش‌های غیر تخصصی در دانشگاه اشاره کرد و گفت: نباید در آزمایشگاه مکانیک کارشناس ادبیات کار کند و بالعکلس و رسالت دانشگاه تربیت افراد توانمند و کاربلد و علمی برای کارهای مختلف است.

این مسوول دانشگاهی در ادامه اظهارات خود به چینش‌هایی که در آینده خواهد داشت و انتظاراتی که از مدیران دانشگاه یاسوج دارد اشاره کرد و گفت: باید مدیران دانشگاه برای کارها وقت بگذارند و ما برای بهبود روند امور شب و نیمه شب نمی‌شناسیم و نباید باید فکر کنیم که ساعت ۸ بیاییم و ساعت ۳ بعد از ظهر برویم.

رئیس جدید دانشگاه یاسوج در ادامه اظهارات خود با بیان این که هر کسی عقیده سیاسی دارد تصریح کرد: باید عقاید سیاسی را در موقع کار در خانه گذاشت.

عریان تصریح کرد: فکر می‌کنم همه چیز برای پرواز دانشگاه آماده است و به همین خاطر فارغ از توصیه‌ها افراد را انتخاب کرد زیرا مدیر شدن در اینجا دانشگاهی است و باید انتخاب ما صرفا دانشگاهی باشد.

وی در همین خصوص گفت: تفکری که مدیران از این خانواده و آن خانواده بیاید در دانشگاه جایگاهی ندارد و به همین خاطر باید فرهنگ سازی لازم صورت گرفت.
وی با بیان این که ۲۰ سال است که در این مملکت استاد تمام دانشگاه هستم افزود: جز ۱۰۰ نفر اول کشور در تهیه مقالات هستم سالها معاون دانشکده، رئیس دانشکده و معاون دانشگاه و رییس دانشگاه بوده‌ام و در چینش مدیریت‌ها از سالم‌ها و وقت‌گزارها استفاده می‌کنم.

این مسوول دانشگاهی در ادامه گفت: بعد از مدیریت دکتر رمضانی آقای دکتر فرجی دانا از من خواست که به این دانشگاه بیایم و بعد از آن هم دکتر سید ضیا هاشمی از من خواست که به دانشگاه یاسوج بیایم.

وی خاطرنشان کرد: محیط دانشگاه باید با محیط کوچه و بازار متفاوت باشد.

این مسوول در پاسخ به سوالی مبنی بر این که نسبت به ستاره دار شدن دانشجویان چه نظری دارید اظهار کرد: دوره ستاره دار شدن خیلی وقت است که تمام شده و چنین چیزی نداریم.
منبع/فارستاریخ انتشار : 13 اسفند 1396» اخبار مرتبط:

 • رئیس دانشگاه دولتی یاسوج تغییرمیکند/گزینه جایگزین از شیراز می آید +جزئیات
 • پنج انتصاب جدید در دانشگاه یاسوج
 • هشداررئیس دانشگاه یاسوج :بحران عدم استقبال در آینده دامن رشته‌های پرطرفداری ...
 • باحکم وزیر علوم ،رئیس دانشگاه دولتی یاسوج منصوب شد / پرکارترین سرپرست دانشگ ...
 • حمایت قاطع معاون وزیر علوم از سرپرست دانشگاه یاسوج/گزینه اول وآخرما "دکترر ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg