مشروح اخبار
 » افشاگری جدید تاجگردون از هواپیمای سقوط کرده یاسوج : مسافران بیمه نبودند+ ارائه سندی که درگزارشات نیامده !به گزارش راک نیوز ؛ صبح امروز استیضاح علی ربیعی وزیر کار رفاه وتعاون درصحن علنی مجلس شورای اسلامی آغاز گردید.
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی و با حضور ۲۲۳ نفر از نمایندگان آغاز شد.
براساس این گزارش محمدقسیم عثمانی ازنمایندگان موافق استیضاح خطاب به وزیر گفت:

◽️آقای ربیعی، شما ضد استیضاح هستید، تلاشی که برای رد استیضاح کردید، اگر برای وزارت می‌کردند، کار به استیضاح نمی کشید. به هرکدام از ما رسیدید، گفتید از تو انتظار نداشتم!

◽️دوستان شما گفته‌اند نمایندگان استیضاح کننده، باج میخواستند، نام ببرید تا تکلیفشان را در مجلس مشخص کنیم، وگرنه امروز عمرتان را می‌خواهیم.
حسن‌بیگی ازدیگرموافقان استیضاح گفت:
◽️ربیعی با انتصاب یک مدیر زن به تمسخر زنان می پردازد، اما به عنوان کسی که همسرش فوت کرده اشک هایش را در کنار مردم و در تلویزیون نشان میدهد. او همواره با کارهای احساسی می خواهد مدیریت کند.
به گزارش خبرنگار سیاسی راک نیوز ؛پس از موافقان و مخالفان استیضاح و توضیحاتوزیر کار سپس نوبت به دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی و غلامرضاتاجگردون نماینده گچساران وباشت رسید.
تاجگردون دراین نطق خوذ گفت :چهار سال و 6 ماه پیش، پشت این تربیون قرار گرفتم و از برادرم ربیعی دفاع کردم آن روز برای من عباد بود، عبادی که ضد فساد، برنامه ریز و مستقل بود و تحت تاثیر امثال تاجگردون ها قرار نمی گرفت و من از آن روز از عباد و عبادها دفاع کرده و خواهم کرد

◽️ آقای ربیعی گفتم که می دانم از همه طرف به تو هجمه است و می خواهند تو را بزنند، گفتم ما آمدیم پشت تو ،که علی ربیعی باشی، مستقل باشی و معامله نکنی

◽️ آقای ربیعی 4 سال و 6 ماه با تو همراه بودیم که خوب کار کنی

◽️عنان را رها کردی، بسیاری از بخش های مهم مملکت را معطل تصمیمات خود کردی.
تاجگردون هم چنین به موضوع سقوط هواپیمای آسمان در مسیر پروازی تهران -یاسوج پرداخت و گفت :میدانستم مسافران هواپیما بیمه نبودند و با مدیرعامل بیمه ایران  تماس گرفتم واز ایشان خواستم تا دراین مورد مصاحبه نکنند و درخواست کردم تا بخاطر جلوگیری از حقوق مسافران مسئولان نسبت به بیمه اقدام نمایند وی با انتقاداز ربیعی گفت :این چه نوع مدیریتی است که حتی هواپیماتو بیمه نکردی؟
تاجگردون درادامه به برگه ای اشاره کرد که دراختیار دارد و با گزارشات منتشر شده درمورد وضعیت آب وهوای روز حادثه سقوط متفاوت است .
این مطلب درحال تکمیل شدن است...

تاریخ انتشار : 22 اسفند 1396» اخبار مرتبط:

 • پس از سقوط هواپیمای یاسوج؛ انتقاد به لابي‌ها براي حذف استيضاح ۲ وزير
 • استضاح وزیر علوم با 145 رای موافق
 • رئیس جمهور برای استیضاح وزیر علوم به مجلس نیامد/وزیرعلوم واردمجلس شد
 • آغاز جلسه علنی مجلس/استیضاح وزیر علوم دستور کار امروز قوه مقننه
 • تاجگردون "با این مصاحبه اختلاف نظرش با "بزرگواری "را علنی کرد!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg