مشروح اخبار
 » استاندار: همه راهکارها، ظرفیت ها و دانش بومی برای توسعه صادرات استان بکار بسته شود

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: برای سال جدید همه راهکارها، ظرفیت ها و دانش بومی برای توسعه صادرات غیرنفتی در استان بکار گرفته شود.


به گزارش راک نیوز "علی محمد احمدی در نشست کارگروه صادرات غیرنفتی استان، افزود: کارگروه صادرات غیرنفتی و گفتگوی دولت و بخش خصوصی بسیار حائز اهمیت است و اگر در این نشست ها همگرایی و درون گرایی برای تولید وجود نداشته باشد، موجب نابودی تولید می شود. 

استاندار اظهار داشت: با توجه به اهمیت این دو نشست سعی می کنیم در برنامه ریزی های آینده زمان برگزاری آنها را افزایش دهیم.

وی گفت: دولت  همواره بر پاسخگویی مدیران تاکید دارد و در این نشست ها باید مسائل و مشکلات کلان سرمایه گذاران از جمله موضوعات تسهیلات و حمل و نقل واحدهای تولیدی مطرح شود.

احمدی بیان کرد: اینکه وقت مسئولان و مدیران در رابطه با مشکلات ناچیز تلف شود رویه نادرستی است و به طور قطع در سال آینده مدیرانی که ارباب رجوع خود را به استانداری و وزارت کشور احاله کنند برخورد می شود.

وی تاکید کرد: مسئولان باید مشکلات مردم در حیطه اختیارات خود را به نحو احسن پیگیری و رفع نمایند و از ارجاع و سردرگمی آنها به سایر نهادهای بالادستی خودداری کنند.

احمدی با بیان اینکه، فلسفه به کارگماردن مدیران در حوزه تخصصی پاسخگویی به موقع به مطالبات مردم است، بیان کرد: رفع مشکلات مردم و سرمایه گذاران فرا منطقه ای نسیت و مشکلات باید به صورت محلی برطرف شود. 

** تغییر مسیر پرواز استان در دست بررسی است

وی با بیان اینکه، مجموعه هوانوردی کشور در حال بررسی تغییر مسیر پرواز استان هستند، عنوان کرد: اکنون این مسیر از تهران به شیراز انجام می شود و پیشنهاد تغییر مسیر از تهران، اصفهان، نجف آباد و پاتاوه در دست بررسی است.

استاندار بیان کرد: رایزنی های لازم  از سوی وزیر راه با شرکت هواپیمایی ماهان و ایران انجام شده است و به یاری خداوند خط مداومی در دو شیفت صبح و عصر در استان خواهیم داشت.

احمدی با اشاره به حادثه سانحه هوایی پرواز آسمان، عنوان کرد: بدون شک حادثه دردناکی بود اما تلخی این حادثه خللی در عزم ما برای پیشرفت و توسعه استان ایجاد  نمی کند.

استاندار با اشاره به طرح استیضاح وزیرراه و شهرسازی، گفت: حضور مجدد دکتر آخوندی در وزارت راه شانس بهتری برای ارتقا سیستم ناوبری فرودگاه استان است.

احمدی با اشاره به سخت گذر بودن مسیر هوایی است ان و نبود خط ریلی در استان، گفت: اکثرا مسافران این پرواز را نخبگان اقتصادی و علمی تشکیل می دادند و باتوجه به وجود فعالیت های اقتصادی به طور قطع وجود پروازهای متعدد برای استان ضروری است.

استاندار در این نشست، خواستار تدوین برنامه زمان بندی برگزاری جلسات در 6 ماهه نخست سال 97 شد.

احمدی تاکید کرد: تمهیدات لازم برای تامین سوخت واحدهای تولیدی در استان اندیشیده شود.

همچنین در این جلسه از شرکت های برتر تولیدی استان در حوزه صادرات تجلیل شد.

تاریخ انتشار : 23 اسفند 1396» اخبار مرتبط:

 • نشست استاندار با مدیرعامل شرکت هواپیمایی ماهان با هدف افزایش پروازها در است ...
 • معاون اقتصادی استاندار: بهره برداری و کلنگ زنی 152 طرح اقتصادی در استان/ تو ...
 • معاون اقتصادی: زیرساخت های صادرات غیرنفتی باید در استان فراهم شود
 • استاندار: تسهیل در ارائه تسهیلات توسط بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد ضروری اس ...
 • دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد موظف به ارائه گزارش 3 و 6 ماهه شدند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg