مشروح اخبار
 » اسکان شش هزار و هشتصد گردشگر نوروزی در مدارس گچساران

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: از 28 اسفند پارسال تا هفتم فروردین امسال، شش هزار و هشتصد گردشگر و مهمان نوروزی در واحدهای آموزشی این شهرستان اسکان یافتند.اسکان شش هزار و هشتصد گردشگر نوروزی در مدارس گچساران

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان گچساران گفت: از 28 اسفند پارسال تا هفتم فروردین امسال، شش هزار و هشتصد گردشگر و مهمان نوروزی در واحدهای آموزشی این شهرستان اسکان یافتند.

سیدظهیرالدین پورالحسینی در گفتگو با راک نیوز: افزود: این تعداد گردشگر که بیشتر آنها را مهمانان فرهنگی تشکیل می دهند، در قالب بیش از یکهزار و 313 خانوار در واحدهای آموزشی پیش بینی شده در ستاد اسکان این شهرستان اقامت کردند.

وی بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان گچساران، 44 واحد آموزشی در قالب 320کلاس درس برای اسکان و پذیرش مهمانان نوروزی در این شهرستان پیش بینی و آماده سازی شده است. 

پورالحسینی اظهار کرد: این تعداد مدرسه و کلاس درس شهرستان گچساران به امکانات و تجهیزاتی شامل پتو، یخچال، تلویزیون، سیستم های گرمایشی و سرمایشی، سرویس های بهداشتی و حمام مجهز هستند.

وی افزود: اسکان مهمانان و مسافران نوروزی در مدارس گچساران از شنبه 28 اسفند پارسال آغاز و تا 13 فروردین امسال (پایان تعطیلات نوروزی) ادامه دارد. 

پورالحسینی گفت: ستاد اسکان فرهنگیان گچساران در نوروز 96 نیز با پذیرش حدود12 هزار و 455  نفر رتبه اول را در بین ستادهای فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد به خود اختصاص داده بود. 

188باب مدرسه دولتی، ۸۷ مدرسه غیر دولتی در شهرستان گچساران وجود دارد .تاریخ انتشار : 8 فروردین 1397 16:23» اخبار مرتبط:

 • ستاد اسکان میهمانان نوروزی آموزش و پرورش در گچساران افتتاح شد+جزییات
 • پورالحسینی خبر داد:آمادگی مدارس گچساران برای اسکان نوروزی فرهنگیان/تجهیز 42 ...
 • آماده سازی376 کلاس درس گچساران برای اسکان مسافران نوروزی در تعطیلات نوروز 9 ...
 • اسکان 137 هزار نفر روز مسافرنوروزي درمدارس کهگيلويه وبويراحمد
 • یک هزار و 835 مسافر نوروزی در مراکز آموزشی گچساران اسکان یافتند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر


  آپلود عکس  آپلود عکس