مشروح اخبار
 » مدیران استان باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سامانه ارتباط مردمی یکی از بهترین راه‌ها در پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم است.


به گزارش راک نیوز "علی محمد احمدی در جمع خبرنگاران در خصوص پاسخگویی به مطالبات مردم از طریق سامانه سامد، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت پاسخگویی و حل مشکلات مردم است و در این خصوص ما علاوه بر برگزاری نشست‌ها و جلسات متعدد با دستگاه‌های دولتی به صورت مستمر از شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان بازدید می‌کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سامانه سامد را یکی از فرآیندهای پاسخگویی دولت برشمرد و گفت: استاندار، معاونین استاندار، فرماندار و  مدیران کل  به صورت ماهانه در این مکان حضور پیدا می‌کنند و در ارتباط تلفنی با مردم مسائل و مشکلات شهروندان را از زبان آنها می‌شنوند و پاسخگو هستند.

وی با تاکید بر اینکه نباید به این فرآیند شنیداری اکتفا کرد، تصریح کرد: مطالبات مردم نیازمند پیگیری و اقدام به موقع مسئولان است و برای پیگیری جدی این مسائل به صورت دقیق ثبت و ضبط می‌شوند و سازمان بازرسی استانداری برحسب درخواست و مشکل مردم این افراد را به دستگاه‌های تخصصی ارجاع می‌دهد.

احمدی افزود: بدون شک مشکلات و مسائلی که در حد توان دستگاه‌ها و قانونی باشد در کمترین زمکان ممکن پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه به تماس‌ها و درخواست شهروندان پاسخ‌های لازم داده می‌شود، بیان کرد: امید است از این طریق بتوانیم بخشی از مشکلات مردم استان را برطرف کنیم.

استاندار کهگیلویه  و بویراحمد تاکید کرد: تمامی مدیران کل دستگاه‌ها باید از طریق این سامانه پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند.

وی با اشاره به اینکه مطالبات مردم متنوع بودند و بخش قابل توجهی از این تماس‌ها خواسته‌ها و مطالبات عمومی بود، ابراز کرد: از فهم و درایت مردم عزیز استان تشکر می‌کنم و مایه خرسندی است که مردم فهیم استان بیشتر از اینکه پیگیر مطالبات و درخواست‌های خصوصی خود باشند مسائل و مشکلات عامه مردم را مطالبه می‌کنند.

احمدی افزود: بخشی از این درخواست‌ها مربوط به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران با دستگاه‌های اجرایی بود که این موضوع در اولویت کاری ما قرار دارد و به صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه بخشی از درخواست‌های مردمی مربوط به مشکلات حقوقی با کارکنان دستگاه‌های اجرایی بود، اظهار داشت: سایر تماس گیرندگان جمعی از جوانان جویای کار بودند که امید است با سرمایه گذاری‌هایی که دولت در اشتغال کرده و باتوجه به تسهیلاتی که در این خصوص تخصیص یافته است و با طرح‌ها و پروژه‌های که در سال  97 اجرایی می‌شود بتوانیم تعدادی از جوانان تحصیلکرده استان را در طرح‌های تولیدی، دستگاه‌های دولتی و بخش‌های مختلف به کار بگیریم.

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1397 16:02» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد پای درد و دل مردم نشست
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد :مدیران جزیره‌ای عمل نکنند
 • رئیس شوراهای اسلامی گچساران: شهرداری دوگنبدان 174 میلیارد ریال از ادارات و ...
 • کاروان همدلی و همزبانی در دومین سفر خود روز سه‌شنبه وارد قلعه‌رئیسی می‌شود
 • تذکرفرماندارگچساران : توان پیگیری مطالبات خود را از مدیران کل داشته باشید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس