مشروح اخبار
 » استاندار: حاشیه ها در برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد لحاظ نشود

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسائل حاشیه ای از جمله ملاحظات طایفه ای، تقسیمات جغرافیایی یا فشارهای سیاسی در تصمیم گیری ها و توزیع اعتبارات توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه این استان لحاظ نشود.به گزارش راک نیوز، علی محمد احمدی روز شنبه در دیدار نوروزی با رئیس و جمعی از کارکنان سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: این سازمان در سال 1397 محور ایجاد فرصت های برابر برای توسعه همه جانبه استان در ابعاد مختلف باشد.

وی افزود: کارکرد سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد و شورای برنامه ریزی و توسعه این استان در سال 1396 در بحث توزیع اعتبارات، تدوین طرح آمایش سرزمینی، جذب اعتبارات تهاتر یا بند «واو» قانون بودجه و معرفی ظرفیت های قانونی در اسناد بالادستی و قانون بودجه سال 1397 کشور به مدیران اجرایی استان برای رایزنی در زمینه جذب اعتبارات ملی مطلوب بوده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: سال گذشته 150 میلیارد ریال از محل بند «واو» قانون بودجه (تهاتر) جذب و بین دستگاه های اجرایی این استان توزیع شد.

احمدی عنوان کرد: سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد سال قبل در زمینه جذب سرمایه گذاری در این استان نقش تعیین کننده ای داشت و 2 هزار و 600 میلیارد ریال نیز درآمد عمومی و اختصاصی از دستگاه های اجرایی استان وصول کرد که 220 میلیارد ریال بیش از سال 1395 بوده است.

وی ابراز داشت: سال 1397 یک ارزیابی کلی از مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در زمینه میزان جذب اعتبارات ملی توسط مسئولان سازمان برنامه و بودجه این استان انجام شود و در اختیار استانداری قرار دهد.

احمدی گفت: مسئولان سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد در سال 1397 از مبادله موافقت نامه های صوری توسط برخی از دستگاه های اجرایی این استان جلوگیری کنند و باید نظارت بیشتری در این زمینه شود.

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397» اخبار مرتبط:

 • پاداش بازنشستگان ۲۴ دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می‌شود
 • بیش از هزار میلیارد ریال به 22 طرح در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
 • یکهزار و 390 میلیارد ریال اعتبارات ماده 180برای کهگیلویه و بویراحمد ابلاغ ...
 • تصویب9600 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمرانی کهگیلویه و بویراحمد
 • افزایش 28 درصدی اعتبارات استانی و نفت کهگیلویه و بویراحمد در سال 95
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg