مشروح اخبار
 » رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه: قیمت اعلامی برای گوشت قرمز در چاروسا بالاست/باید تفاوتی میان قیمت‌ها در چاروسا و دهدشت باشد

رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه گفت: قیمت گوشت قرمز اعلام شده در قلعه رئیسی در نشست تنظیم بازار شهرستان کهگیلویه اعلام می‌شود چرا که قیمت اعالم شده بالاست.


به گزارش راک نیوز از چاروسا، امید صالحی ظهر دیروز در خصوص اعلام قیمت گوشت قرمز در قلعه رئیسی عنوان کرد: قیمت اعلام شده برای مناطق چاروسا که خود تامین کننده گوشت قرمز در شهرستان است زیاد است.
رئیس تعزیرات شهرستان کهگیلویه یادآور شد: قیمت گوشت قرمز چاروسا و دیشموک نمی‌تواند به قیمت مرکز شهرستان و شهر دهدشت باشد چرا که مناطق چاروسا و دیشموک خود تامین کننده گوشت قرمز هستند و نباید قیمت آنها با شهرستان یکسان باشد.
وی افزود: اعلام قیمت گوشت قرمز با مبلغ 35هزار تومان برای منطقه محرومی همچون چاروسا و قلعه رئیسی زیاد است و قیمت باید در نشست تنظیم بازار که در شهرستان برگزار می‌شود به بازاریان و مردم اعلام خواهد شد.
صالحی با احترام به امور صنفی نسبت به اعلام قیمت جدید گوشت قرمز در شهر قلعه رئیسی تصریح کرد: مبلغ اعلام شده بالاتر از مبلغ تنظیم بازار است و باید قیمت فوق را صنعت و معدن تجارت در نشست تنظیم بازار شهرستان اعلام کند که امیدواریم هر چه سریع‌تر نشست برگزار و قیمت معین اعلام شود.
رئیس تعزیرات شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه به دلیل تخلف در ایام نوروز تعدادی از بازاریان جریمه شدند گفت: اگر تخلف آنها افزایش یابد با شدت بیشتری با آنها برخورد می‌شود.
گفتنی است؛ قیمت گوشت قرمز در شهر قلعه رئیسی دیروز توسط امور صنفی با مبالغ قیمت گوشت بزغاله و بره 35هزار تومان، بز و گوسفند 32 هزار تومان، گوساله 30 هزار تومان و گوشت گاو 27 هزار تومان اعلام شد که تعزیرات شهرستان اعلام کرد این مبالغ بالاست و باید کمی پایین‌تر بیاید.


تاریخ انتشار : 23 فروردین 1397» اخبار مرتبط:

 • توزیع 12 تن تخم مرغ در کهگیلویه و بویراحمد
 • ذخیره سازی مرغ و گوشت مورد نیاز بازار شب عید در کهگیلویه و بویراحمد
 • رئیس صنعت ،معدن و تجارت: اخذ اجرت اضافی طلا فروشان دهدشت از مشتریان خلاف ق ...
 • رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه خبر دادمعرفی نانوایی‌های متخلف در کهگیلویه ...
 • عرضه میوه بی کیفیت با بالاترین قیمت در قلعه رئیسی/ هیچ نهادی نظارت نمی کند
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg