مشروح اخبار


» 414 گلزار شهدا در کهگیلویه و بویراحمد ساماندهی شدمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: از اوایل طرح ساماندهی گلزار شهدا در سال 1383در این استان تاکنون 414 گلزار شهدا در قالب یک هزار و 709 مزار ساماندهی شده است.


طرح ساماندهی گلزار شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در سال 83 آغاز شد و هنوز ادامه دارد.

استان کهگیلویه و و بویراحمد یک هزار و 880 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

سید منصور موسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار راک نیوز اظهار داشت: این میزان ساماندهی برابر با افزون بر 92 درصد گلزار شهدای کهگیلویه و بویراحمد است.وی افزود: در مجموع 551 گلزار شهدا با یک هزار و 846 مزار شهید در استان وجود دارد.

موسوی با اشاره به لزوم ساماندهی گلزار شهدا توسط دستگاه‌ های اجرایی استان، از آن ها خواست که ساماندهی گلزار شهدا را با کیفیت مناسب انجام دهند.

وی عنوان کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان موظف به آبرسانی، برق‌رسانی و احداث جاده‌های دسترسی بوده که در این زمینه تاکنون اقدامات مطلوبی انجام شده است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: میانگین کشوری در ساماندهی گلزار شهدا 76 درصد بوده که میانگین استان از کشور بالاتر است.

موسوی تاکید کرد: هم اینک 39 گلزار شهدا با اعتبار حدود یک میلیارد ریال نیازمند نوسازی و ترمیم است.وی ابراز داشت: تلاش بر این است که تمامی گلزارهای شهدا تا پایان سال 97 ساماندهی و تکمیل شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سازمان در سال جاری بیش از 200 میلیارد ریال برای ساماندهی، احداث مراکز فرهنگی در جوار گلزار شهدا و یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج اختصاص داده استاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1397 18:20» اخبار مرتبط:

 • رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه خبر داد: تسریع روند بهسا ...
 • افتتاح گلزار تک مزاری شهید محمد آمده در روستای چال کلاغ کهگیلویه
 • مرکز فرهنگی و حسینیه شهدای شهر دهدشت افتتاح شد
 • مدیرکل بنیاد شهید:12میلیارد ریال به طرح های بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد ...
 • گلزار اولین شهید شهرستان‌های بویراحمد و دنا هنوزساماندهی نشده
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام