مشروح اخبار


» نخستین کافه کتاب گچساران در محله سادات افتتاح شد+جزییاتنخستین کافه کتاب گچساران از سوی نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در بافت فرسوده سادات ساخته و به اهالی این منطقه اهدا شد.


نخستین کافه کتاب گچساران در محله سادات افتتاح شد+جزییات

نخستین کافه کتاب گچساران از سوی نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در بافت فرسوده سادات ساخته و به اهالی این منطقه اهدا شد.

به گزارش راک نیوز، شامگاه پنج شنبه و با حضور نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، رئیس کتابخانه عمومی گچساران،شهردار و برخی از اعضای شورای شهر دوگنبدان ، جمعی از کتابخوانان و مردم نخستین کافه کتاب گچساران در محله سادات افتتاح شد.

این کافه کتاب با اعتبار 3 میلیارد و 400میلیون ریال در زمینی به مساحت 230 متر مربع در دو طبقه توسط غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ساخته شده است، که در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه به بهره برداری رسید.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و ارتقاء سطح آگاهی شهروندان ، اقدام به راه اندازی این کافه کتاب کرد و آن را به عنوان یک یادگار فرهنگی به اهالی این محله اهدا نمود .

غلامرضا تاجگردون در آئین افتتاح ، این کافه کتاب را جرقه آغازین برای اتفاق های فرهنگی و هنری در منطقه دانست.

به گفته وی اجرای طرح های فرهنگی از جمله کافه کتاب می‌تواند نقش مهمی در افزایش مطالعه مفید و دور هم جمع شدن جوانان و نوجوانان پرشور این محله  داشته باشد.

ساخت این کافه کتاب اواخر تیرماه سال گذشته اغاز و سیزدهم اردیبهشت ماه افتتاح شد.

این کافه کتاب دارای بخش های سینمای کودک،اتاق نقاشی کودک و بزرگسالان،اتاق فرهنگی،اتاق موسیقی،کتابخانه،کافی شاپ می باشد.

گفتنی است بافت فرسوده ۴۲ هکتاری سادات دارای شش هزار و ۳۶۰ نفر سکنه است. تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1397 10:58» اخبار مرتبط:

 • کردلو خبرداد:نمایشگاه بزرگ کتاب در شرکت نفت و گاز گچساران برپا شد
 • نمایشگاه کتاب شهرستان کهگیلویه با 4هزار عنوان کتاب افتتاح شد
 • افتتاح نخستین کتابخانه مستقل آموزش ‎و پرورش گچساران
 • کمبود116 هزار جلد کتاب در کتابخانه های مدارس گچساران
 • کلنگ‌زنی کتابخانه شهدای باباکلان و افتتاح کتابخانه روستای «ده‌جلیل» گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم