مشروح اخبار


» 580کیلوگرم مواد مخدردر کهگیلویه و بویراحمد کشف شدفرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 580 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک ،حشیش و هروئین در دو هفته گذشته در سه شهرستان این استان کشف و ضبط شد.


سردار مهدی انصاری روز چهار شنبه در گفت گو با راک نیوز افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های بویراحمد ،گچساران و دنا ظرف توانستند در دو هفته گذشته چهار باند تهیه ،حمل و توزیع مواد مخدر را در جاده های ارتباطی استان منهدم کند.

وی افزود: 428 کیلو گرم از مواد مخدر کشف شده از نوع تریاک ،148کیلوگرم حشیش و چهارکیلوگرم هروئین بوده است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در این زمینه 9 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر توقیف و 16نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

انصاری تصریح کرد: میزان کشفیات مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری نسبت به مشابه سال گذشته افزون بر 75 درصد افزایش یافته است.

820 کیلو گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف و ضبط و 255نفر قاچاقچی دستگیر شده است.

پارسال افزون بر چهار هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد کشف شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که مبارزه با مواد مخدر یک ماموریت ویژه است که با برنامه ریزی صورت گرفته این مبارزه بدون وقفه در سراسر استان ادامه خواهد داشت.

انصاری گفت: تلاش می شود با افزایش گشت ها و حضور دائمی پلیس در تمام مناطق ،محورهای ارتباطی استان برای قاچاقچیان مواد مخدر نا امن شود.

کهگیلویه و بویراحمد در چند سال اخیر به یکی از محورهای حمل و توزیع مواد مخدر از جنوب و شرق به مناطق مرکزی و غرب کشور تبدیل شده است.

کهگیلویه و بویراحمد با یک درصد مساحت و یک درصد جمعیت ایران در جنوب غرب کشور قرار گرفته است.تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1397 13:05» اخبار مرتبط:

 • بیش از 32 کیلوگرم مواد مخدر در شهر یاسوج کشف شد
 • کشف 572 کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
 • 364کیلو گرم مواد مخدر در استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شد
 • 246 کیلوگرم تریاک در گچساران کشف شد
 • افزایش ۴۰ درصدی کشف مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در میان پیشنهادات این روزها، کدام را قابل اعتنا می‌دانید؟

  1-سروش
  2-بله
  3-روبیکا
  4-آی گپ
  5-هیچکدام