مشروح اخبار
 » گزارش نهایی درباره سقوط هواپیمای تهران - یاسوج تا ۲ هفته آینده به کمیسیون اصل نود ارائه می‌شود

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس گفت: گزارش نهایی سانحه سقوط هواپیما حداکثر تا ۲ هفته دیگر به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ارائه شود.


به گزارش راک نیوز به نقل از خانه ملت داوود محمدی در تشریح نشست امروز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، اظهار داشت: بعد از وقوع حادثه هواپیمای تهران یاسوج جلسات متعددی در کمیسیون اصل نود برگزار شد و مسئولان مختلف از وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت آسمان در کمیسیون حضور پیدا کردند.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابعاد مختلف موضوع بررسی شد، بیان کرد: تاکنون برای بررسی حادثه  سقوط هواپیمای تهران یاسوج اقدامات مختلفی انجام شده از جمله آنکه شرکت فرانسوی به ایران آمده و نهایتا پس از طی این مراحل، امروز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، جلسه‌ای را با حضور وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان ذی‌نقش برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که گزارش نهایی سانحه سقوط هواپیما حداکثر تا ۲ هفته دیگر به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ارائه شود و کلیه مدارک مربوط به گزارش هم برای بررسی دقیقِ گزارش، به کمیسیون ارسال شود.

محمدی ادامه داد: بعضی از  مدارکی که کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از نهادهای مربوطه خواسته بود، ارسال نشده و با دستور وزیر راه و شهرسازی مقرر شد که ظرف مدت ۲ هفته به کمیسیون ارسال شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدا دستور کمیسیون اصل نودم قانون اساسی این بود که آقای بهرام پارسایی به عنوان عضو‌ کمیسیون در هر جلسه‌ای که به نحوی مربوط به سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج است، حضور داشته باشد و تاکنون در برخی از جلسات از جمله جلسه‌ای که با حضور هیاتی از فرانسه برگزار شده، حضور داشته است./

تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1397» اخبار مرتبط:

 • بررسی حادثه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج در کمیسیون اصل 90
 • ماموریت روحانی به وزیر راه؛ آخوندی مسئول تشکیل ستاد بررسی سقوط هواپیمای تهر ...
 • اعضای هیات مرکزی بر انتخابات شورای شهرانتخاب شدند+اسامی
 • استعفای دسته جمعی اعضای کمیسیون اصل 90 قانون اساسی
 • جایگاه خاص کمیسیون اصل نود به دلیل بررسی پرونده های کلان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس