مشروح اخبار
 » استخدام طایفه ای در کهگیلویه وبویراحمد ممنوع است

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که استخدام های طایفه ای ،سیاسی و قومی در سازمان های اداری این استان ممنوع است و با مدیران متخلف برخورد قانونی می شود.به گزارش راک نیوز ، محمد کاظم نظری در نشست با اصحاب رسانه در یاسوج، اظهار داشت: طایفه گرایی یکی از آسیب‌های جدی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.
وی افزود: اگرچه طایفه گرایی دارای مزایا و معایبی است اما در این استان معایب آن نمود بیشتری دارد.
نظری بیان کرد: یکی از دلایل اصلی کشش افراد به طایفه گرایی نبود احزاب ریشه دار و قوی در جامعه است و در چنین وضعیتی احزاب موجود نیاز به تقویت دارند.
وی در ادامه یکی از مهمترین چالش‌های پیش روی کهگیلویه و بویراحمد را موضوع خشکسالی و آب ذکر کرد و تصریح کرد: ممکن است این چالش در صورت سوء مدیریت منجر به بروز نزاع های طایفه‌ای و قومی شود.
وی ابراز داشت: در بسیاری از شاخص های امنیتی کهگیلویه و بویراحمد وضعیت مطلوبی نسبت به سایر استان ها دارد و بسیاری از شاخص های سیاسی، امنیتی و اجتماعی در این استان هم رو به بهبودی است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای زنان بی‌سرپرست در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: برای اولین بار این استان جزء 6 استانی بوده که مبلغ 10 میلیارد ریال به سازمان فنی و حرفه‌ای برای آموزش زنان بی‌سرپرست اعطا شد و 100 درصد ان اختصاص داده شد.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از مردم این استان خواست به شایعات ساختگی در مورد وقوع زلزله توجه نکنند و از دست به دامان غیب گو های دروغین شدن بپرهیزند.
نظری با اشاره به سانحه هوایی بهمن ماه پارسال یاسوج، ابراز داشت: تنها بقایای اجساد 6 نفر از جانباختگان این سانحه پیدا نشده است.

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1397 10:01» اخبار مرتبط:

 • 7 میلیارد ریال برای آسیب‌های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد هزینه شد
 • 10 میلیاردریال به زنان سرپرست خانوار کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت
 • زمان کوچ عشایر کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • اختصاص10میلیاردریال به توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در کهگیلویه وبویراحمد
 • افشاگری استاندار کهگیلویه و بویراحمد :بکارگیری بیش از 50 نفر از طایفه خاص د ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای