مشروح اخبار
 » مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد

 مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس شامگاه شنبه 29 اردیبهشت با حضور اهالی فرهنگ و مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد. مراسم تودیع و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس شامگاه شنبه 29 اردیبهشت با حضور اهالی فرهنگ و مسئولان استانی و کشوری در شیراز برگزار شد.
به گزارش راک نیوز از شیراز ؛ در این مراسم صابر سهرابی باعنوان مدیر کل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی و از زحمات بهزاد مریدی مدیرکل قبلی قدردانی شد.
در این آیین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت:با کمک فرهنگوران می‌توان جانی دوباره به فرهنگ و هنر بخشید و ایجاد و حفظ حلقه اعتماد مهم‌ترین دغدغه فرهنگی فارس است که در چارچوب سیاست‌های دولت و تدبیر و در پرتو ارشادات استاندار فارس میسر می‌شود. 
صابر سهرابی افزود: برای خدمت به فرهنگ و هنر استان فارس تمام قد ایستاده‌ام و خاک درگه اهل هنر شدن، جز با عشق و دلدادگی نشاید و برای رسیدن به چنین عشقی بایستی جان در آستین داشت. 
وی عنوان کرد: با کمک و اندیشه‌های بزرگان هنر و فرهنگ استان گرد و غبار بی مهری را از رخ فرهنگ خواهیم زدود. 
سهرابی معاون پیشین مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و نیز مشاور اسبق استاندار فارس و رئیس روابط عمومی و بین‌الملل استانداری فارس بوده است.
معاون عمرانی استانداری فارس در این مراسم عنوان کرد: توجه به زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی شیراز با درنظر داشتن اینکه این شهر جایگاه سومین حرم اهل بیت است و نیز توجه به اقتصاد هنر به عنوان یک ضرورت امروزی است. 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس معرفی شد
عنایت‌الله رحیمی بیان داشت: همه مدیران و مجموعه مدیریت ارشد تلاش می‌کنند وظیفه خود را انجام دهند تا حرکتی رو به جلو رخ دهد در این میان از مدیر کل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس انتظار می‌رود ایجاد نشاط اجتماعی را در دستور کار قرار دهد. 
همچنین سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در این آیین با بیان اینکه بهزاد مریدی در عرصه مدیریتی فرهنگ و هنر فارس با عشق و شور تلاش کرد، گفت: او در دوران مدیریتی خویش خوش درخشید و امیدهای تازه را به ناامیدی مبدل نکرد.
غلامرضا یوسفی‌نژاد، مریدی را مردی با ایده‌های نو و آشنا به اقتصاد هنر دانست و بیان داشت: تشکیل بنیاد مفاخر فارس، اهدای نشان به پیشکسوتان فرهنگی و هنری، تشکیل انجمن‌های هنری فارس، تشکیل بنیاد حامی و ساخت و مرمت بناهای عمرانی در استان فارس با همکاری خیرین و بخش خصوصی از ثمره‌های فعالیت او طی سال‌های مدیریت او در عرصه فرهنگ و هنر است. 
در پایان این مراسم تمبر یادبود بهزاد مریدی رونمایی‌ همچنین نشان مفاخر استان فارس به پاس تاثیرگذاری بر فرهنگ و هنر فارس به وی اهدا شد. 

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1397 08:24» اخبار مرتبط:

 • آغاز تغییرمدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی/مریدی راهی تهران شد
 • ریس جدید اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی معرفی شد+زمان تودیع و ...
 • آغاز نخستین جشنواره مد و لباس درِشیراز
 • مدیرکل ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
 • آب پاکی استاندار به روی جنجال رسانه ای اصولگریان/کنایه استاندارفارس:دل کندن ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای