مشروح اخبار
 » زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی مشخص شد+ جزئیاتسرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، گفت: نتایج اولیه آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه مورخ( 21 اردیبهشت)، حداکثر تا 25 خرداد ماه سال جاری اعلام می شود.

به گزارش راک نیوز به نقل از  روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امین اله بابویی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی استان مجری برگزاری این آزمون بوده، افزود: نتایج اولیه آزمون با سه برابر ظرفیت پذیرش، حداکثر تا 25 خردادماه سالجاری اعلام و پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش تحت پوشش شرکت پیمانکار طرف قرارداد، در محل خدمت خود مشغول به کار خواهند شد.

وی با عنوان این مطلب که داوطلبین مجاز پس از اعلام نتایج می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه، از زمان مقرر تشکیل پرونده خود مطلع شوند، اظهار داشت: بالغ بر 3 هزار و 600داوطلب در این آزمون شرکت نموده که از این تعداد 190 نفر جذب می شود.

نتایج نهایی آزمون، نیمه دوم مرداد ماه اعلام می شود

بابویی با اشاره به اینکه نتایج نهایی این آزمون، پس از بررسی پرونده و برگزاری مصاحبه تخصصی نیمه دوم مرداد ماه اعلام می شود، تصریح کرد: در این آزمون یک هزار و 893 شرکت کننده زن و یک هزار و 714 شرکت کننده مرد با هم به رقابت پرداختند.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی استان در پایان یادآور شد: پذیرفته شدگان در 36 رشته اداری، مالی و پشتیبانی، بهداشتی و درمانی پس از گذراندن مراحل مصاحبه و گزینش در واحدهای ستادی، بیمارستان ها و مراکز حاشیه شهر فعالیت خود را آغاز می کنند.تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397 18:16» اخبار مرتبط:

 • آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود+زمان و ...
 • آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود+زمان و ...
 • زمان برگزاری مجدد آزمون استخدامی نیروهای شرکتی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگ ...
 • نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • نتایج اولیه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد هفته آیند ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس

  گزارش تصویری : برفی ترین تصاویر از بارش برف در یاسوج
  چند رسانه ای