مشروح اخبار
 » دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: به استناد ماده 30 آئین‌نامه اجرایی مدارس دریافت هرگونه وجه به جز موارد مربوط به بیمه حوادث و کتاب‌های درسی در زمان ثبت‌نام در مدارس دولتی مجاز نیست.


به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، هادی زارع‌پور گفت: دریافت هرگونه وجه در زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: به استناد ماده 30 آئین‌نامه اجرایی مدارس دریافت هرگونه وجه به جز موارد مربوط به بیمه حوادث و کتاب‌های درسی در زمان ثبت‌نام در مدارس دولتی مجاز نیست.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام در مدارس خاص مانند شاهد نمونه و غیردولتی تابع قوانین خاص آن مدارس است، گفت: اولیاء دانش‌آموزان موارد تخلف را به ادارات ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش شهرستان‌ها ومناطق و یا تلفن ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش به شماره 33222038-074اطلاع دهند.

وی گفت: در مدارس دولتی برگزاری آزمون ورودی –مصاحبه-تعیین شرط معدل ممنوع است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش و دبیر ستاد ثبت‌نام آموزش و پرورش استان هم گفت: تمامی نوآموزان بدو ورود به دبستان باید در برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی شرکت کنند.

ایوب رضایی افزود: برای ثبت‌نام دانش‌آموزان در شهرها به جز هنرجویان هنرستان‌ها و مدارس خاص با توجه به محدوده جغرافیایی محل سکونت انجام می‌شود.

وی گفت:کار هدایت تحصیلی دانش‌آموزان با توجه به شاخص‌های ارزیابی آزمونی- علائق و استعدادها نیز در آستانه ثبت‌نام انجام می‌شود.

دبیر ستاد ثبت‌نام گفت: مدیران مدارس باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که تمامی ثبت‌نام ها تا 31 مرداد 97 به پایان برسد.

وی گفت: سال گذشته 152 هزار دانش‌آموز در بیش از 2 هزار و 800 آموزشگاه کهگیلویه و بویراحمد تحصیل کردند.تاریخ انتشار : 23 خرداد 1397 14:33» اخبار مرتبط:

 • جزئیات آزمون مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد اعلام شد
 • نام نویسی از داوطلبان مدارس نمونه و استعداد‌های درخشان+جزئیات
 • آغاز ثبت نام دانش آموزان پایه ی «دهم» در مدارس شاهد کهگیلویه و بویراحمد
 • کمبود 100معلم مقطع ابتدایی در آموزش وپرورش کهگیلویه و بویراحمد
 • دریافت وجه نقد از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس