مشروح اخبار
 » نخستین پارک ورزش خانواده در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود

با همکاری شورا و شهرداری یاسوج و به همت مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری نخستین پارک ورزش خانواده استان با هدف تقویت روحیه نشاط در خانواده احداث می‌شود.


به گزارش راک نیوز "آذر صفایی نیا در این خصوص با تاکید بر اینکه ورزش نقش مهمی در تامین سلامت جامعه دارد، اظهار داشت: خلاء نبود یک فضای امن و با نشاط برای انجام ورزش خانوادگی در استان احساس می شد و همین موضوع موجب شد زمینه‌های لازم برای احداث یک پارک خانواده در استان فراهم شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با رایزنی های انجام شده و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر یاسوج زمینی به مساحت  ۱۴ هکتار برای احداث پارک ورزش خانواده اختصاص یافت.

صفایی نیا بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده اداره کل ورزش و جوانان جهت تجهیز این پارک یک میلیارد تومان هزینه می‌کند.

وی با بیان اینکه احداث این پارک یکی از موضوعات مطرح شده در کارگروه زنان و خانواده استان بود، تاکید کرد: از هیچ تلاشی برای راه‌اندازی هرچه سریع تر این پارک فروگذاری نخواهیم کرد.

صفایی نیا با بیان اینکه نقش ورزش در سلامت روان خانواده‌ها انکارناپذیر است، گفت: پارک خانواده عرصه‌ای برای فعالیت‌های فرهنگی، مشارکتی، فراغتی-تفریحی، بهداشتی و اقتصادی مبتنی بر ارزش‌های اجتماعی و فرهنگی خانواده است و برنامه‌ریزی و طراحی در این پارک زمینه‌ساز شکوفایی، بالندگی، ایجاد اعتمادبه‌نفس و مشارکت برای خانواده‌ها خواهد بود.

وی تصریح کرد: اهمیت دادن به ورزش در واقع ارزش نهادن به‌سلامت خانواده و جامعه است و باید برای ایجاد روحیه نشاط و ارتقاء سرانه ورزشی آن‌ها راهکارهایی اندیشید و در همین راستا اموربانوان استانداری با همکاری شهرداری و شورای شهر یاسوج تصمیم به احداث پارک ورزش خانواده در این شهرستان صورت گرفته است.

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1397 19:02» اخبار مرتبط:

 • پارک بانوان در هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد ساخته شود
 • احداث 18 پارک جدید و تحول در دوگنبدان
 • انتصاب در شهرداری یاسوج
 • رفع بلاتکلیفی پارک مرکزی دهدشت در آینده نزدیک
 • 6 پارک‌ محله‌ای جدید در گچساران احداث می‌شود
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس