مشروح اخبار
 » فراخوان فعالان فضای مجازی؛ از تجمع جوانان دیلمی تا بستن راه کارکنان نفت گچساران

صبح امروز چهارشنبه اهالی منطقه سیاهمکان در شهرستان دیلم برای دومین بار راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند.فراخوان فعالان فضای مجازی؛ از تجمع جوانان دیلمی تا بستن راه کارکنان نفت گچساران

صبح امروز چهارشنبه اهالی منطقه سیاهمکان در شهرستان دیلم برای دومین بار راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند.

به گزارش راک نیوز، این اهالی در 22 خرداد امسال برای اعتراض به جذب نیروی غیربومی در تلمبه خانه گوره برای ساعاتی راه ورودی اتوبوس کارکنان شرکت بهره بهره برداری نفت و گاز گچساران به تلمبه خانه نفت گوره را مسدود و از ورود کارکنان به محل کار خود جلوگیری کردند که با پادرمیانی مسئولان مربوطه، تجمع کنندگان محل را ترک کردند.

براساس گزارش‌های دریافتی، برای رفع این مشکل هم اکنون جلسه‌ای در فرمانداری دیلم در استان بوشهر در حال برگزاری است.

در فراخوانی نیز که در هفته جاری نیز در فضای مجازی دیلم منتشر شده بود از جوانان این منطقه خواسته شد تا دوباره در روز چهارشنبه (امروز) ساعت 6 و 30 دقیقه صبح در مسیر راه ورودی به منطقه نفتی گوره تجمع کنند.

تلمبه خانه گوره که کار انتقال نفت از حوزه‌های نفتی را به پایانه‌ها ی نفتی میسر می‌کند در مجاورت روستای سیاهمکان از توابع شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قرار دارد.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران یکی از شرکت‌های تابعه مناطق نفت خیز جنوب و حوزه فعالیت آن در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، بوشهر و فارس است.

شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران دارای 10 واحد بهره برداری، 10 واحد تقویت و تزریق فشار گاز، سه پالایشگاه گاز و گاز مایع، پنج واحد نمک زدایی و بیش از 6 هزار و 700 کیلومتر خط لوله انتقال نفت است.

 تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397 15:55» اخبار مرتبط:

 • تولید نفت گچساران به 620 هزار بشکه در روز رسید
 • مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد؛تولید روزانه نفت گچسار ...
 • ظرفیت تولید نفت گچساران به 635 هزار بشکه در روز خواهد رسید
 • نجات هفت نفر از کارکنان شرکت نفت گچساران در کوه‌های گناوه
 • اتوبوس اسکانیا ی شرکت نفت وگاز گچساران طمعه حریق شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس