مشروح اخبار
 » گم شدن «امور جوانان» زیر سایه ورزش!

مشاور فرماندار در امور جوانان گفت: باید مشکلات جوانان از جمله اشتغال را نیز ببینیم و برای آن ها برنامه ریزی داشته باشیم نه تنها در مورد اوقات فراغت که بیشتر مربوط به نوجوانان و حتی نونهالان است برنامه ریزی کنیم!


به گزارش راک نیوز "صبح امروز جلسه ستاد سامان دهی امور جوانان شهرستان کهگیلویه با موضوع غنی سازی اوقات فراغت با حضور اعضا در فرمانداری کهگیلویه برگزار شد.

 مشاور فرماندار در امور جوانان در این جلسه اظهار کرد: در حوزه ورزش و جوانان متاسفانه شاهدیم جوانان زیر سایه ورزش کاملاً گم شده‌اند!

عدالتمند با بیان اینکه تمام خدماتی که ارائه می‌شود فقط نونهالان و نوجوانان  از آن‌ها استقبال می‌کنند  ولی یک جوان تحصیل کرده و بیکار تمایلی به شرکت در این برنامه‌های اوقات فراغت ندارد تصریح کرد: باید مشکلات جوانان از جمله اشتغال را نیز ببینیم وبرای آن‌ها برنامه ریزی داشته باشیم نه تنها در مورد اوقات فراغت که بیشتر مربوط به نوجوانان و حتی نونهالان است برنامه ریزی کنیم!

وی افزود: 50 درصد هزینه برگزاری کلاس‌های تخصصی اوقات فراغت از جمله زبان و کامپیوتر و استفاده از استخر به عهده جامعه هدف بنیاد شهید است اما کلاس‌های طراحی و نقاشی و...کاملاً رایگان برگزار می‌شود.

عدالتمند در پایان مطرح کرد: در بحث اوقات فراغت باید تبلیغات به درستی صورت گیرد وپیشنهاد می‌کنم در پایان اوقات فراغت و تابستان همایشی برگزار شود که در آن مدیران ادارات گزارش عملکردی ارائه دهند تا مردم بیشتر در جریان خدمات ارائه شده قرار گیرند.


تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • تقدیر از استاندار در جهت کاروان همدلی و همزبانی به شهر قلعه رئیسی
 • آغازطرح هجرت با100دانش آموزدرقلعه رئیسی
 • 42 هیئت ورزشی کهگیلویه در خدمت اوقات فراغت دانش آموزان
 • کمبود تجهیزات سرمایشی استقبال را کم می‌کند/تمایل 3000دانش آموزگچسارانی به ا ...
 • موازی‌کاری در اوقات فراغت دانش‌آموزان پذیرفتنی نیست
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg