مشروح اخبار


» همه مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید اجرا شودراک نیوز:علی محمد احمدی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، گفت: این ستاد به دنبال توسعه سرمایه گذاری و طرح های تولیدی، فعال شدن و هموار کردن طرح های مشکل دارد و اجرای همه مصوبات باشد.


 وی به اجرای همه مصوبات کارگروه  ستاد تسهیل در مرکز استان و در همه شهرستان ها تاکید کرد و افزود: دستگاه های اجرایی و بانک ها در راستای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی بیش از همیشه پای کار بیایند.

استاندار با اشاره به منابع  ۴۸ هزار میلیارد ریالی استان، تصریح کرد: بانک های استان بیش از این منابع یعنی افزون بر  ۵۹ هزار میلیارد ریال در بخش تولید و اشتغال مصارف داشته اند.

وی همچنین به معوقات بیش از ۵۰ میلیارد ریالی بانک ها در استان و تلاش صاحبان واحدهای تولید نسبت به پرداخت معوقات تاکید کرد و گفت: ۲۴ بانک در استان باید خود را برای حمایت از تولید و اشتغال براساس دستورالعمل ها تجهیز کنند.

احمدی با بیان اینکه، بیشترین منابع پرداختی را بانک های صنعت و معدن، کشاورزی، ملی و بانک پارسیان داشته است، بیان کرد: برخی از بانک ها که منابع سرشاری داشته اند، متاسفانه در حوزه تولید و اشتغال از این منابع بکار نگرفته اند.

وی تصریح کرد: بانک هایی (دولتی و خصوصی) که قانون و دستورالعمل ها را دور زده اند و از منابع خود در حوزه اقتصادی، تولید و اشتغال بکار نگرفته اند عملکرد و بیلان کاری آنها در این بخش احصاء و در مرکز کشور مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهند گرفت.

 در این جلسه مشکلات  شش واحد تولیدی و اشتغال زا مورد بحث و بررسی قرار گرفتند و تصمیمات لازم برای برون رفت از مشکلات گرفته شد.

تاریخ انتشار : 3 تیر 1397 20:50» اخبار مرتبط:

 • برای اشتغال همه دستگاه های اجرایی و بانک ها با تمام توان پای کار بیایند
 • عملکرد ضعیف بانک مسکن استان در خصوص پرداخت تسهیلات رونق تولید/همه دستگاه ها ...
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛ جذب یکهزار و 800 میلیارد ریال در رونق تولید د ...
 • رفع مشکلات سرمایه گذاران حقیقی دردستور کار قرار گیرد
 • استاندار: تسهیل در ارائه تسهیلات توسط بانک‌های کهگیلویه و بویراحمد ضروری اس ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  با ادامه لیگ برتر فوتبال در ایران موافق هستید؟

  1- بلی
  2-خیر
  3-هرتصمیمی در دنیا گرفته شد برای ایران هم اعمال شود
  4-بدون تماشاگر برگزار شود