مشروح اخبار
 » تاجگردون مطرح کرد: از تقویت سیاست‌های پولی و مالی تا کمک به آسیب ندیدن دولت

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس توضیحاتی پیرامون نشست مشترک کمیسیون انرژی و بودجه با حضور وزیر نفت و رئیس سازمان برنامه و بودجه ارائه کرد.تاجگردون مطرح کرد: از تقویت سیاست‌های پولی و مالی تا کمک به آسیب ندیدن دولت

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس توضیحاتی پیرامون نشست مشترک کمیسیون انرژی و بودجه با حضور وزیر نفت و رئیس سازمان برنامه و بودجه ارائه کرد.

به گزارش راک نیوز غلامرضا تاجگردون با اشاره به نشست مشترک کمیسیون بودجه و انرژی با حضور رييس سازمان برنامه و بودجه ، وزير نفت و ديگر مسئولين با بیان اینکه تحمل فشارهایی که در حال حاضر متوجه مردم بوده سخت شده است، افزود: در حال حاضر ناگزیر هستیم که به دولت کمک کنیم چرا که دولت تحت فشار است لذا در این راستا باید سیاست‌های پولی و مالی تقویت شود تا دولت بیش از این آسیب نبیند.

وی ادامه داد: این نشست دو دستور کار داشت که دستور کار نخست مسائل روز اقتصادی، درآمدهای نفتی، فروش نفت و اجلاسیه اخیر اوپک بود و دستور کار دوم وضعیت بلندمدت رابطه مالی نفت، درآمدهای نفتی، خزانه و سیستم بانکی بود.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درباره مسائل جاری روز، وزیر نفت گزارشی از نشست اخیر اوپک به نمایندگان ارائه داد، افزود: زنگنه توضیحاتی درباره وضعیت ایران در اوپک و اینکه آیا تصمیمات در این نشست منجر به کاهش تولید ایران یا افزایش قیمت نفت می‌شود ارائه داد که بر این اساس گزارش وزیر مثبت بوده و به این نقطه منجر شد که ایران در بخش فروش نفت متضرر نمی‌شود.

وی با اشاره به یکی از تصمیمات اخذ شده در این جلسه ادامه داد: با توجه به شرایط مالی کشور اگر به اصلاحیه بودجه نیاز باشد اقداماتی در این راستا صورت می‌گیرد، همچنین مقرر شد درباره تحریم‌های جدید و آتی هماهنگی بین دولت و مجلس صورت گیرد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحمل فشارهایی که در حال حاضر متوجه مردم بوده سخت شده است، افزود: در حال حاضر ناگزیر هستیم که به دولت کمک کنیم چرا که دولت تحت فشار است لذا در این راستا باید سیاست‌های پولی و مالی تقویت شود تا دولت بیش از این آسیب نبیند.

تاجگردون با تأکید بر اینکه سعی می‌شود مشکلات فعلی جاری با تدبیر رفع شود، تصریح کرد: نشست امروز برای شناسایی مشکلات موجود کشور و کمک به دولت و همچنین صنعت نفت کشور بود تا در آینده شاهد مشکلات کمتری باشد.تاریخ انتشار : 6 تیر 1397» اخبار مرتبط:

 • تاجگردون :تفاوت تطبیقی حقوق شامل مدیران ارشد و نمایندگان مجلس نمی‌شود
 • تاجگردون : شفافیت مالی اولویت‌ اصلی لایحه بودجه سال ۹۷
 • تاجگردون: لایحه اصلاح قانون بودجه 95 هفته آتی بررسی می‌شود
 • نیازی به ارائه لایحه متمم بودجه نیست
 • تاجگردون :دولت اموال مازادش را بفروشد برای تکمیل طرح‌های عمرانی
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg