مشروح اخبار
 » یک کشته و 7 مصدوم در سه فقره تصادف در کهگیلویه وبویراحمد/تصاویررئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از انحراف و واژگونی خودرو ایسوزو در محور یاسوج به اصفهان با یک کشته و یک مصدوم و برخورد دو خودروی پراید در جاده آبشار تنگ تامرادی با 5 مصدوم و واژگونی موتورسیکلت در لنده با 1 مصدوم خبر داد.

به گزارش راک نیوز به نقل از روابط عمومی اورژانس کهگیلویه و بویراحمد؛ جلال پوران فرد با بیان اینکه این حوادث در بعد از ظهر روز پنجشنبه (14 تیرماه 97 ) و بین ساعات 13 الی 19 به وقوع پیوست، گفت: متاسفانه در این تصادفات یک نفر جان خود را از دست داد و 7 نفر مصدوم شدند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با اعلام این خبرها به مرکز پیام اورژانس115 بلافاصله اکیپ های اورژانس به مناطق حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: تصادف اول انحراف کامیون ایسوزو در مسیر جاده یاسوج به اصفهان بعد از تونل دوازدهم، نرسیده به پل کتا بود که در ساعت 13 و 13‌ دقیقه اتفاق افتاد.

پورانفرد اضافه کرد: انحراف کامیون یک کشته و یک مصدوم داشت که متاسفانه راننده کامیون(مرد 45 ساله ای) بود که به علت مکانسیم آسیب و جراحات شدید قبل از رسیدن تکنسین در دم جان باخته بود و مصدوم جوان21 ساله ای بود که بعد از ارائه خدمات پزشکی توسط آمبولنس 115 میمند به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانس استان تصریح کرد: تصادف دوم در سپیدار پایین تر از آبشار تنگ تامرادی با برخورد دو پراید اتفاق افتاد که 5 مصدوم در پی داشت.

وی اذعان داشت: یک مصدوم در صحنه درمان سرپایی شد و 4 مصدوم دیگر به بیمارستان شهید بهشتی انتقال داده شدند.

مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج افزود: تصادف سوم مربوط به واژگونی موتورسیکلت در شهرستان لنده بود که توسط تکنسین های اورژانس این شهرستان به مراکز درمانی لنده انتقال داده شد.

پوران فرد خاطر نشان کرد: وضعیت همه مصدومان خوب گزارش شده است.

یک کشته و 7 مصدوم در سه فقره تصادف در کهگیلویه وبویراحمد/تصاویر
یک کشته و 7 مصدوم در سه فقره تصادف در کهگیلویه وبویراحمد/تصاویر
یک کشته و 7 مصدوم در سه فقره تصادف در کهگیلویه وبویراحمد/تصاویر
یک کشته و 7 مصدوم در سه فقره تصادف در کهگیلویه وبویراحمد/تصاویرتاریخ انتشار : 15 تیر 1397» اخبار مرتبط:

 • 13 مصدوم در 2 تصادف/برخورد وانت نیسان با پراید در سرفاریاب 9 مصدوم برجای گذ ...
 • 6نفر بر اثر تصادف در منطقه بنسنجان یاسوج مصدوم شدند/جزئیات
 • یک فوتی و 9 مصدوم در برخورد دو خودروی پژو 405 و پژو پارس
 • مسمومیت ۷ نفر با گاز منواکسیدکربن در روستای دمچنار/ 5 مصدوم در پی تصادف دو ...
 • 10 کشته و مصدوم در برخورد دو خودروی بسترن و پژو در محور یاسوج-شیراز
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg