مشروح اخبار
 » انتشارتصویری از جاسوسی تاجگردون برای ساواک+عکسدرحالیکه مشکلات اقتصادی،خروج آمریکا از برجام  ومسابقات فوتبال جام جهانی از مهم ترین اخبار روزایران وجهان هستند و
  تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی بیش از 600 روزمانده اما برخی از رسانه های محلی در کهگیلویه وبویراحمد خصوصا در حوزه انتخابیه گچساران وباشت با پرداختن به انتخابات سعی در گرم کردن تنور آن داشته اند.
اگرچه این اتفاق  ابتدا از سوی رسانه های حامی غلامرضاتاجگردون با کاندیدسازی ازطیف اصولگرایان بمنظور دامن زدن به  اظهارنظرهای قبل از نشست های انتخاباتی صورت گرفته تا امکان وحدت در این اردوگاه در آینده با مشکلاتی روبرو گردد اما سرانجام این پروژه تا این روزها جز تخریب سرمایه های انسانی واتلاف وقت مخاطبین ثمری در برنداشته است.
به گزارش راک نیوز از مرکز کهگیلویه وبویراحمد؛ درپی انتشار مطالبی در برخی از این رسانه ها به نقل از یکی از کاندیداهای احتمالی آینده مبنی برسابقه فعالیت بهرام تاجگردون برای ساواک و انتشار یک عددریاضی درفضای مجازی بعنوان کد وی شامگاه جمعه یکی از رسانه های حامی تاجگردون ها درگچساران درگزارشی از انتشار تصویر تاجگردون درحال جاسوسی برای ساواک خبر داد.
درمطلب منتشره که کنایه ای بیش به طرف مقابل نبود تصویری از بهرام تاجگردون نماینده مردم کهگیلویه وگچساران در مجلس شورای اسلامی منتشر شده که پس از انفجار سال 1360 وی مجروح و بصورت دراز کش بر روی تخت در مجلس شوریا سالامی حضور دارد.(تصویر زیر)

اگرچه پیش تر درتفسیر این تصویر گفته شده بود که بعلت شهادت تعداد زیادی از نمایندگان مجلس در آن بمب گذاری باتوجه به شرایط حساس مملکت و برای حد نصاب رسیدن نمایندگان مجلس برای قانونگذاری ،بهرام تاجگردون در عین مجروحیت شدید اما درمجلس حضور یافته بود.
اکنون حامیان وی با انتشار این تصویر سعی دارند که مخاطبین ،منتقدین و مخالفین، بهرام تاجگردون را قضاوت کنند که آیا آنچه که این روزها علیه وی حرف زده میشود صحت دارد یا تهمتی بیش نیست؟
گفتنی است بهرام تاجگردون از ابطال انتخابات مجلس ششم وممانعت از ورود وی به مجلس از دنیای سیاست فاصله گرفته و هرگز نتوانست درحد واندازه نامی که از وی در اصلاح طلبی بجامانده حضور چشمگیری داشته باشد.

تاریخ انتشار : 16 تیر 1397» اخبار مرتبط:

 • افشاگری عجیب از پرداخت پول توسط تاجگردون به یکی از کاندیداهای اصولگرا+عکس
 • نماینده‌ اصلاح طلبی که با تخت بیمارستان به صحن علنی مجلس رفت + عکس
 • تاجگردون: ماموریتی برای مذاکره با لاریجانی درباره ریاست مجلس نداشتم
 • تاخت وتاز شایعه سازان درفضای مجازی!/ رد صلاحیت تاجگردون درگچساران!+عکس
 • همایش حامیان تاجگردون امروز در گچساران
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg