مشروح اخبار
 » 300میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

مدیرکل دفتر امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از محل منابع صندوق توسعه ملی و انعقاد تفاهم نامه با بانک های سینا و پارسیان برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری استان اختصاص یافت.


راک نیوز "سید خدادوست موسوی با اشاره به اینکه سومین جشنواره توانمندی های روستائیان و عشایر از ۱۲ تا ۱۸ اسفندماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور همه استان های کشور برپا شد و استان کهگیلویه و بویراحمد با کسب رتبه عالی جز استان های برتر کشور شد.

مدیرکل امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این نمایشگاه را ارائه توانمندی ها و ظرفیت های روستائی و عشایری عنوان کرد و گفت: ۲۰ غرفه از تولیدات و صنایع دستی استان نیز در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه جامعه عشایری و روستائی ما بیش از ۵۰ درصد جمعیت استان را تشکیل می دهد، بیان کرد: کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت های متعددی در زمینه تولیدات روستائی و عشایری است.

موسوی با تاکید بر اینکه جامعه عشایری نماد پیشرفت و اشتغال زایی در جامعه هستند، تصریح کرد: حمایت از اشتغال پایدار روستایی و عشایر از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است.

وی افزود: در دولت تدبیر و امید و در سال ۹۶ از محل صندوق توسعه ملی و انعقاد تفاهم نامه با بانک های سینا و پارسیان مبلغ سیصد میلیارد تومان  تسهیلات کم بهره با بازپرداخت بلند مدت برای اشتغال جامعه روستائی و عشایری تخصیص یافت.

 موسوی تاکید کرد: باتوجه به ظرفیت هایی که استان در زمینه های مختلف کشاورزی، گردشگری، دامپروری، شیلات، معادن و ... دارد امید است زمینه جذب این تسهیلات و اشتغال جامعه روستایی استان فراهم شود.

به گزارش راک نیوز "مدیرکل دفتر امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای روستایی و عشایری در سطح استان از جمله برنامه های کاری این حوزه در آینده است، گفت: اردیبهشت ماه امسال با حضور معاون توسعه روستایی ریاست جمهوری چنین نمایشگاهی در محل روستای نره گاه شهرستان بویراحمد برگزار شد و  این نمایشگاه مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت.

تاریخ انتشار : 18 تیر 1397 19:04» اخبار مرتبط:

 • پرداخت تسهیلات اشتغال به عشایر کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد
 • 2567 طرح اشتغال کهگیلویه و بویراحمد در کارا ثبت شد
 • مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری منصوب شد/جزییات
 • زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد بیمه اجتماعی می‌شون ...
 • بازدید معاون توسعه روستایی ریاست‌جمهوری از نمایشگاه توانمندی‌های زنان کهگیل ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس