مشروح اخبار
 » انتقاد تند مشاور امور جوانان فرماندار لنده از کمبود امکانات ورزشی و فرهنگی در سطح شهرستان

مشاور فرماندار لنده در امور جوانان در شورا اداری شهرستان لنده با حضور معاون استاندار از کمبود امکانات ورزشی و فرهنگی در سطح شهرستان لنده انتقاداتی را مطرح کرد.


به گزارش راک نیوز، مجتبی محمدی مشاور فرماندار لنده در امور جوانان اول با اشاره به اینکه امروز آسیب های اجتماعی به مرز بحران رسیده اعتیاد، طلاق، فحشا رو به افزایش هست و یکی از راهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی رو امروز را با سرمایه گذاری در حوزه های ورزشی و هنری دانست و در ادامه محمدی اشاره ایی به آمار بالای ورزشکاران رشته های مختلف در ۲۰ هیات ورزشی اشاره و حدود ۳۰۰۰ ورزشکار فعال در سطح شهرستان هستن که در سالی که گذشت مقام های قابل توجهی در رشته های انفرادی و تیمی در سطح استان و کشور داشتیم و از معاون استاندار درخواست کمک و حمایت از این ورزشکاران این منطقه را داشت .

وی مهمترین مشکل ورزشکاران لنده را نداشتن یک مجموعه ورزشی مجهز ، نداشتن وسیله نقلیه جهت اعزام ورزشکاران به مسابقات استانی و کشوری ، نداشتن خوابگاه برای اسکان ورزشکاران مهمان و کمبود تجهیزات ورزشی عنوان کرد .

مشاور امورجوانان فرماندار لنده به ظرفیت ها و اجرای برنامه های متنوع حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشاره و دراین راستا بیان داشت؛ در این حوزه شهرستان لنده از پتانسیل های بالایی برخوردار هست و لازم است گفته شود، قریب به ده نویسنده لنده ای که آثار آنها به چاپ رسیده و همچنین همین تعداد شاعر که اشعار آنها منتشر شده وجود دارد.

وی افزود دراین شهرستان ده انجمن هنری و علمی تخصصی فعال وجود دارد و یکی از مهمترین افتخارات لنده تعزیه است که قدمت آن به ۱۲۰ سال میرسد.

محمدی با اشاره به استقبال خوب جوانان لنده ای از بخش های مختلف هنری بیان داشت؛ قریب به پانصد هنرمند در حوزه های مختلف هنری در شهر لنده فعال هستند.

مشاور امورجوانان فرماندار لنده افزود؛عدم استقلال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهرستان یکی از مطالبات بحق مردم، در راس جوانان است .

وی تأکید کرد؛ آمار بالای فعالیت جوانان در بخش های مختلف فرهنگی و هنری و کسب عناوین برتر مقام های کشوری و استانی در حوزه های مختلف در حالی انجام میشود که حوزه فرهنگ وهنر شهرستان هیچ فضای فیزیکی برای اجرای برنامه های خود ندارد و لذا از معاونت محترم سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در راستای حمایت از فعالیت های فرهنگی هنری میخواهیم پیگیر احداث سریعتر فرهنگ سرا دراین شهرستان باشند.

وی در پایان عدم حمایت مسولین و استانی از نویسندگان لنده را یاد آوری و از معاونت سیاسی اجتماعی درخواست پیگیری این مهم را داشتند.

انتقاد تند مشاور امور جوانان فرماندار لنده از کمبود امکانات ورزشی و فرهنگی در سطح شهرستانتاریخ انتشار : 21 تیر 1397 20:20» اخبار مرتبط:

 • فرماندار لنده :موازی کاری ادارات بزرگترین مانع توسعه لنده
 • مشاور فرماندار لنده در امور جوانان با صدور پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع)وروز ...
 • 60 تیم فوتبال در کهگیلویه در رده های سنی فعالیت می کنند
 • پرداخت 5 میلیارد ریال تسهیلات خود اشتغالی به جوانان لنده‌ای
 • 20 هیئت فعال ورزشی در بخش لنده مشغول فعالیت است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  درصورت تصویب با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال آینده موافقید؟

  1- بلی
  2- خیر
  3- شیوه برگزاری و شرایط باید اطلاع رسانی شود
  4- نظرخاصی ندارم


  آپلود عکس  آپلود عکس