هشدار مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری: مجوزی برای تجمع صادر نشده است » پایگاه خبری راک نیوز
       مشروح اخبار
 » هشدار مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری: مجوزی برای تجمع صادر نشده است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قزوین گفت: در خصوص خبرهای منتشر شده در فضای مجازی پیرامون برپایی تجمعات در روز جاری، گفت: مجوزی برای این کار صادر نشده و برگزاری هرگونه تجمعی غیرقانونی است.


مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری قزوین گفت: در خصوص خبرهای منتشر شده در فضای مجازی پیرامون برپایی تجمعات در روز جاری، گفت: مجوزی برای این کار صادر نشده و برگزاری هرگونه تجمعی غیرقانونی است.
یوسف جهانی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید بر اینکه شهروندان باید مطالبات خود را از مسیرهای قانونی و صحیح پیگیری و دنبال کنند،اظهار داشت: در غیر این صورت دشمن می تواند از فضای ایجاد شده به سود خود بهره برداری کند. 
این مسئول خاطرنشان کرد: تمهیدات امنیتی لازم برای جلوگیری از برگزاری تجمعات غیرقانونی در سطح استان اتخاذ شده است.
وی اظهار داشت: دشمنان و معاندین برای ایجاد ناامنی و آشوب در کشور با سوء استفاده از مشکلات اقتصادی موجود کمر همت بسته اند و در این مقطع باید بیش از هر زمان دیگری نسبت به توطئه آنان هوشیار باشیم.
مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری قزوین خاطرنشان کرد: این انقلاب متعلق به مردم است بنابراین شهروندان ما نباید اجازه دهند دستاوردهای بدست آمده به برکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی تحت تاثیر جنگ روانی دشمنان زیرسوال برود.
این مسئول با بیان اینکه دشمنان می خواهند جامعه ما را تهییج کنند،اظهار داشت: از نام دشمنان و مقاصد آنان پیداست که دلسوز کشور و مردم نیستند و نقشه های آنان همگی برای رسیدن به مقاصد شوم خود طراحی و پیاده می شود. 
وی از خانواده ها خواست تا در این روزها بیشتر مراقب جوانان خود بوده و آنان را مدیریت کنند تا تحت تاثیرات القائات و هیجاناتی که توسط دشمن ایجاد می شود، قرار نگیرند تا برای جامعه و خود مشکل ایجاد نکنند. 
مدیرکل انتظامی و امنیتی استانداری قزوین با بیان اینکه دشمن جنگ اقتصادی خود علیه جمهوری اسلامی ایران را تشدید کرده است،اظهار داشت: در چنین شرایطی تقویت همدلی و اتحاد بین مردم و مسئولان می تواند توطئه ها و نقشه های دشمنان را خنثی کنند.
جهانی پور خاطرنشان کرد: همه مسئولان بویژه مدیران دولت به شکل مستمر و شبانه روزی می کوشند تا مشکلات شهروندان در بخش های مختلف را رفع کرده و از میان ببرند که به عنوان نمونه باید به حل مشکل خدمات دهی توسط بیمارستان های خصوصی استان به بیمه شدگان تامین اجتماعی اشاره کرد.
جهانی پور افزود: بنا به دستور استاندار قزوین همه دستگاه های اجرایی موظف شده اند مطالبات بر حق مردم را رسیدگی نموده و در این راستا هیچ شهروندی نباید با نارضایتی از دستگاه ها خارج شوند.
جهانی پور خاطرنشان کرد: مردم استان قزوین مردمانی مومن و ولایتمدار بوده و همواره همراهی خود با نظام و انقلاب را در مقاطع مختلف به اثبات رسانده اند.


تاریخ انتشار : 11 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • دشمنان به دنبال محدود جلوه دادن موفقیت های بزرگ ایران اسلامی هستند
 • معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: همه امکانات دستگاه ها برای برگزار ...
 • رهبر انقلاب: حرف‌هایی دارم که در وقتش خواهم گفت
 • معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران خبر منع رفت و آمد در تهران را تکذیب کرد
 • واکنش علم الهدی به تجمع «گرانی» در مشهد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg