دهکده ورزشی در یاسوج احداث می شود » پایگاه خبری راک نیوز
       مشروح اخبار
 » دهکده ورزشی در یاسوج احداث می شود

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استاندار استان همواره بر راه اندازی و ایجاد چنین مجموعه ورزشی تاکید داشتند و نقش و پیگیری های مدیرکل اموربانوان در خصوص تخصیص زمین به این مجموعه قابل تقدیر است.


به گزارش راک نیوز "معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از احداث دهکده ورزشی در یاسوج خبر داد و گفت: این پروژه در زمینی به مساحت ۱۴ هکتار اجرا می شود. محمد کاظم نظری اظهار داشت: برای نخستین بار این دهکده ورزشی در استان ایجاد می شود.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: استاندار استان همواره بر راه اندازی و ایجاد چنین مجموعه ورزشی تاکید داشتند و نقش و پیگیری های مدیرکل اموربانوان در خصوص تخصیص زمین به این مجموعه قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه شهر یاسوج پیشانی استان است، عنوان کرد: امید است با مشارکت فرمانداری و تربیت بدنی هرچه زودتر شاهد افتتاح این پروژه باشیم.

نظری تاکید کرد: انتظار می رود تربیت بدنی نسبت به تعهداتش در این خصوص عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: براساس ایده های اولیه این طرح در صورت راه اندازی آن زمینه رونق سلامت و نشاط اجتماعی در استان برای جوانان و بانوان فراهم می شود.

نظری با بیان اینکه بخشی از اعتبار این طرح تخصیص یافته است، تصریح کرد: تلاش می کنیم با رایزنی های لازم و مکاتبات با وزیر ورزش، حوزه وزارت کشور و پیش بینی اعتبار در حوزه معاونت عمرانی سایر اعتبار موردنیاز جهت تکمیل این پروژه را مهیا کنیم.

 وی با تاکید بر اینکه رودبشار سرمایه اصلی شهر یاسوج است، گفت: به طور قطع با ایجاد این پروژه در بستر رود بشار سبب زیبایی و جذابیت شهری می شود.

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد؛نخستین پارک ورزش ...
 • نخستین پارک ورزش خانواده در کهگیلویه و بویراحمد احداث می‌شود
 • پارک بانوان در هشت شهرستان کهگیلویه و بویراحمد ساخته شود
 • معاون استاندار: سمن های کهگیلویه و بویراحمد اطلاعات خود را در فرمانداری ها ...
 • بی‌توجهی دستگاه‌های خدمات‌رسان به پروژه‌های ورزشی کهگیلویه
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg