استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت » پایگاه خبری راک نیوز
       مشروح اخبار
 » استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی هفدهم مردادماه روز خبرنگار را تبریک گفت

استاندارکهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه اطلاع رسانی روز خبرنگار را به اصحاب قلم و رسانه تبریک گفت.


به گزارش راک نیوز "علی محمد احمدی  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه اطلاع رسانی به ویژه شهید محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی، روز خبرنگار را به اصحاب  رسانه  و صاحبان اندیشه و قلم استان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

هفدهم مردادماه روز تقدیر از تلاشگران و پیشقراولان عرصه آگاهی و روشنگری و روز منادیان اندیشه و آزادی است.

این روز تجلیل از زحمات بي دريغ و مجاهدتهای خبرنگارانی است که بی هیچ چشم داشتی در راه توسعه و تعالی میهن گام برمی‌دارند و عاشقانه به روایت رخدادها و رویدادها بر اساس رسالت واقعی خود می پردازند.

خبرنگاران مصداق واقعی دفاع از حقوق شهروندی و تلاشگران جریان آزاد اطلاعات هستند که با انجام رسالت خطیر خود در راستای تبیین واقعیتها، خدمات و گاها بیان مشکلات،سعی در تزریق امید و ایجاد آرامش در جامعه دارند.

اصحاب رسانه وجدان بیدار و چشمان تیزبین جامعه هستند که همواره ارتقاء سطح آگاهي جامعه و تلاش در جهت توسعه همه جانبه را در سر می پروراندند.

این پیام می افزاید: اینجانب ضمن گرامیداشت و پاسداشت یاد و خاطره شهداي عرصه خبر و اطلاع رساني ،به خصوص شهید والامقام محمود صارمي خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،فرارسيدن روز خبرنگار را به همه خبرنگاران سخت کوش و پرتلاش تبريک و تهنیت عرض نموده و عزت و توفیق روز افزون این عزیزان را در جهت انجام رسالت عظیم آگاهی بخشی و روشنگری از خداوند سبحان خواستارم.

امیدوارم صاحبان قلم و اندیشه همگام و همپا با مدیران و دلسوزان استان در راه توسعه و تعالی همه جانبه و اعتلای مسائل فرهنگی و پیشرفت روز افزون کهگیلویه و بویراحمد کوشا و ساعی باشند و در این راه مقدس بیش از پیش  سرافراز و سربلند باشيد.


تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • پیام تبریک فرماندار کهگیلویه به مناسبت روز خبرنگار
 • تبریک فرمانده انتظامی شهرستان گچساران به مناسبت روز خبرنگار
 • پیام تبریک فرماندار گچساران به مناسبت روز خبرنگار
 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد:خبرنگاران در راه روشنگری و بیداری جامعه از هیچ ...
 • پیام تبریک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد به مناس ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg