رئیس دانشگاه پیام نوراستان خبرداد:دانشگاه پیام نور پذیرای داوطلبان در همه گروه های آزمایشی/ امکان ثبت نام حتی برای کسانی که در کنکورشرکت نکرده اند » پایگاه خبری راک نیوز
       مشروح اخبار
 » رئیس دانشگاه پیام نوراستان خبرداد:دانشگاه پیام نور پذیرای داوطلبان در همه گروه های آزمایشی/ امکان ثبت نام حتی برای کسانی که در کنکورشرکت نکرده اند

رئیس دانشگاه پیام نوراستان در پایان گفت داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به دانشگاه پیام نور استان واقع در خیابان گلستان 6 مراجعه ودر سطح استان نیز به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه نمایند.


به گزارش راک نیوز "رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری سال  97 از سوی سازمان سنجش گفت: دانشگاه پیام نور استان امسال نیز  پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل دراین دانشگاه است
               
دکتر سجادی گفت: امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور، حتی کسانی که در کنکور سراسری شرکت نکرده اند، میسر گردیده است .

رئیس دانشگاه پیام نوراستان تاکید کرد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که گزینش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم ) صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

دکتر سجادی  افزود: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و اخذ دفترچه راهنما، ضمن آگاهی از رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه، نسبت به ثبت نام اقدام و جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه نمایند .

رئیس  دانشگاه پیام نوراستان ، دانشگاه پیام نور را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب ، منحصر به فرد دانست و گفت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

وی ضمن اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور با عنوان اینکه این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است، اظهار داشت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو،  امکان تحصیل همزمان در دو رشته، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.

رئیس دانشگاه پیام نوراستان در پایان گفت داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به دانشگاه پیام نور استان واقع در خیابان گلستان 6 مراجعه ودر سطح استان نیز به مراکز و واحدهای این دانشگاه مراجعه نمایند.


تاریخ انتشار : 18 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • تمدید نام نویسی دانشگاه پیام نور
 • تمدید تکمیل ظرفیت ثبت نام دانشگاه پیام
 • 300دانشجوی جدید در دانشگاه پیام نور دهدشت پذیرش شدند
 • کنکوری ها کلیک کنند/اعلام نتایج کنکور
 • خبرجدید برای داوطلبان کنکور
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg