نجات ساکنین ساختمان مسکونی از میان آتش و دود درشیراز ! » پایگاه خبری راک نیوز
       مشروح اخبار
 » نجات ساکنین ساختمان مسکونی از میان آتش و دود درشیراز !به گزارش  خبرنگار حوادث راک نیوز از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی، به دنبال تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی در پارکینگ یک ساختمان مسکونی، آتش نشانان ایستگاه 8 و 4 به همراه خودرو حامل دستگاه تنفسی، با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز، ساعت 4:40امروز خود را به گلدشت حافظ رساندند.

ابوذر شاهدی فرمانده ارشد عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: پارکینگ یک منزل مسکونی دو طبقه که علاوه بر کاربری پارک خودرو به عنوان انبار مغازه سوپر مارکت نیز استفاده می شد، دچارآتش سوزی شده و دود حاصل از آن، ساختمان را در بر گرفته بود و ساکنین داخل دود ناشی از آن گرفتار شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول با قطع جریان برق و گاز ساختمان، با استفاده از تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی، خود را به کانون آتش سوزی در پارکینگ رساندند و در کوتاه ترین زمان ممکن شعله های آتش را مهار و کاملاً خاموش کردند.

فرمانده ارشد عملیات با اعلام به اینکه نیروهای عملیاتی با سرعت عمل خود از سرایت آتش به قسمت های دیگر درطبقات جلوگیری کردند، خاطرنشان کرد: همزمان گروه دوم از آتش نشانان برای نجات محبوسین احتمالی به جستجو در طبقات پرداختند و افرادی که درطبقات در میان دود بودند از ساختمان خارج کردند.

شاهدی گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و علت بروز این حادثه در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی است.تاریخ انتشار : 21 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • آتش سوزی گسترده در کارخانه مواد پروتئینی درشیراز
 • خودرو سواری پارکینگ ساختمان مسکونی را به آتش کشید
 • آتش سوزی یک بانک در خیابان تاچارا درشیراز
 • روایت یک آنش نشان از چگونگی مرگ زن جوان گچسارانی در شیراز
 • کشیدن بار اضافی و اتصالی در سیم های برق منجر به بروز آتش سوزی در یک ساختمان ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg