مشروح اخبار
 » حمایت از بخش خصوصی راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی است/ ممنوعیت استفاده واحدهای صنعتی از آب شرب

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی راهکار اصلی برای کاهش مشکلات اقتصادی کشور است.


به گزارش راک نیوز "علی محمد احمدی در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان، اظهار داشت: ادارات اراده جدی برای بارگذاری اطلاعات خود در سامانه سازمان برنامه و بودجه کشور داشته باشند و همچنین در زمینه واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی همت به خرج دهند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: هرگونه اختصاص اعتبار به  ادارات استان منوط به نام‌نویسی در این سامانه و بارگذاری اطلاعات در زمینه طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی است.

احمدی با تاکید بر اینکه عزم دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی راسخ و جدی است، بیان کرد: ادارات برای بارگذاری اطلاعت طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی دو هفته مهلت دارند و با نهادهایی که در این زمینه کوتاهی کنند به شدت برخورد می‌شود.

وی ابراز کرد: هر دو موضوع بارگذاری اطلاعات در سامانه سازمان برنامه  و بودجه کشور و همچنین واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی با جدیت در کشور و به تبع در استان پیگیری می‌شود.

احمدی با بیان اینکه در زمینه بارگذاری اطلاعات در سامانه سازمان برنامه  و بودجه اولویت با طرح‌های ملی است، افزود: در این صورت می‌توان برای اجرای آنها از ظرفیت پیمانکاران و سرمایه‌گذاران غیربومی استفاده کرد.

وی خواستار جذب سرمایه گذار از سوی مدیران اجرایی استان به صورت خودجوش و با هدف توسعه استان شد و عنوان کرد: بحث واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی در قالب اقتصاد مقاومتی یک فرصت و بستر مناسبی است که باید از آن به صورت بهینه استفاده شود.

مقام عالی دولت در استان، اظهار داشت: ادارات به طور مستمر نسبت به گزارش‌دهی در مورد واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی و همچنین بارگذاری اطلاعات در سامانه سازمان برنامه بودجه اقدام کنند.

احمدی تصریح کرد: واحدهای صنعتی از چاه‌های آب شرب استفاده نکنند زیرا موجب کاهش سطح آب سفره‌های زیرزمینی و بروز زلزله می‌شود.

تاریخ انتشار : 29 مرداد 1397» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه وبویراحمد: برنامه ریزی برای مدیریت بهره وری آب/شتاب در وا ...
 • استاندارکهگیلویه و بویراحمد: دستگاه ها توان خود را بر خرید خدمات از بخش خصو ...
 • مجتمع فرهنگی گچساران به بخش خصوصی واگذار می شود
 • تاجگردون از واگذاری 40 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی به پیمانکاران خبر داد
 • یكهزار و 700 طرح نیمه تمام در استان كهگیلویه و بویراحمد وجود دارد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg