مشروح اخبار


» دومین جشنواره منطقه ای شعر «ققنوس» در دهدشت با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان دادحضور شاعران برجسته نشان از سطح بالای این جشنواره دارد.

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آیین اختتامیه دومین جشنواره منطقه ای شعر ققنوس در مجتمع فرهنگسرای ارشاد دهدشت برگزار شد.

به گزارش راک نیوز ، سید ایرج کاظمی جو در این مراسم افزود: در دومین جشنواره منطقه ای شعر ققنوس شاعران در سه بخش سپید، کلاسیک و گویشی (مقاومت) آثار خود را ارائه دادند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه بیان کرد: آثار دریافت شده در اختیار مفاخر شعر استان آقایان حسن بهرامی، مجید تقی زاده و طاهر اکوانیان برای داوری قرار داده شد و ۹ اثری که دراختتامیه جشنواره خوانده می شود عصاره و نتیجه جشنواره است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیران ارشد استان در خصوص اهمیت دادن به شهرستان ها در زمینه اجرای برنامه های فرهنگی، ازمجموعه همکاران خود در اداره ارشاد کهگیلویه نیز تشکر کرد و گفت: کیفیت و عیار چنین جشنواره هایی می بایست مورد قضاوت مخاطبان قرار گیرد اما حضور شاعران برجسته استان های اصفهان، چهارمحال وبختیاری، بوشهر، فارس کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان نشان از سطح بالای این جشنواره دارد.

به گزارش راک نیوز،پس از آنکه شاعران از استان های مختلف گزیده شعرهای خود را در سه بخش سپید،کلاسیک و مقاومت خواندند، برگزیدگان جشنوار معرفی و با اهدای تندیس جشنواره و جوایز نقدی از آن ها تجلیل شد.

معرفی برگزیدگان جشنواره در بخش سپید
پریسا کیانی، مقام اول
نرگس دوست ، مقام دوم
طهمورث موسوی زاده، مقام سوم

برگزیدگان در بخش کلاسیک
مریم کرباسی نجف آبادی ، مقام اول
مهدی عالی ا، مقام دوم
فرزاد فتحی، مقام سوم

برگزیدگان در بخش مقاومت
جبار رضایی ،مقام اول
مریم موسوی ،مقام دوم
زهرا امحمدی، مقام سومتاریخ انتشار : 30 مرداد 1397 17:24» اخبار مرتبط:

 • اختتامیه دومین جشنواره منطقه‌ای «شعر ققنوس» در دهدشت برگزار می‌شود
 • دومین جشنواره منطقه ای شعر ققنوس در کهگیلویه برگزار می شود/زمان ومکان
 • رییس اداره فرهنگ و ارشاد کهگیلویه از میزبانی دومین جشنواره منطقه ای ققنوس ...
 • معرفی 8 اثر برگزیده جشنواره آیینی رضوی در دهدشت+ اسامی
 • جشنواره شعر زاگرس با معرفی برگزیدگان پایان یافت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  از عملکرد دولت روحانی راضی بودید؟

  1-بلی
  2-خیر
  3-نظری ندارم