مشروح اخبار
 » حادثه تروریستی اهواز در ادامه اقدامات دشمنان این سرزمین است

شهردار تهران صبح امروز در هشتمین سال مراسم زنگ دانش آموز شهید ضمن تسلیت حادثه تروریستی دیروز اهواز، گفت: این حادثه در ادامه اقدامات دشمنان این سرزمین است.


شهردار تهران صبح امروز در هشتمین سال مراسم زنگ دانش آموز شهید ضمن تسلیت حادثه تروریستی دیروز اهواز، گفت: این حادثه در ادامه اقدامات دشمنان این سرزمین است.

به گزارش راک نیوز به نقل از خبرنگار شهر، سید محمد علی افشانی، با اشاره به دوران دفاع مقدس گفت: این دوران یاد آور بشارت، از خود گذشتگی، پاک باختگی و ایثار شهیدان است.

وی عنوان کرد: وقتی جنگ شروع شد ارتش ما وضعیت مناسبی نداشت و نیروهای مردمی، بسیج و سپاه برای دفاع از میهن وارد میدان شدند. در ابتدای جنگ در خوزستان بودم و به یاد دارم در دومین روز جنگ رادیو از مردم می خواست با مقاومت اجازه ندهند تانگ های دشمن وارد اهواز شوند. ارتش بعثی در همان روزهای اول توانسته بود بسیاری از شهرهای مرزی را تصرف کند. در آن روزها به هیچ عنوان تصور نمی کردیم که دشمن تا بن دندان مسلح در عرض یک سال آینده با چنان شکست هایی مواجه شود و جوانان این سرزمین دشمن را از نقاط مختلف سرزمین مان بیرون کنند.

شهردار تهران تصریح کرد: رزمندگان ما با از خودگذشتگی توانسته بودند هر روز پیروزی، فتح و ظفر به دست بیاورند. ملت ما با سر بلندی عظمت ایران، فرهنگ شیعه و مقتدای شان امام حسین(ع) به جهانیان نشان دادند پیروان اباعبدالله(ع) زیر بار ذلت نمی روند.

افشانی تصریح کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم. شهدا در عصر نتوانستن ها به مانند چراغ راه و قطب نما مسیر درست را به ما نشان دادند.

وی با اشاره به حوادث ترویستی روز گذشته در اهواز، گفت: حادثه ای که در اهواز رخ داد در ادامه اقدامات دشمن در جنگ تحمیلی است و ملت ما همواره آماده حفظ سرزمین و دین خود هستند و این را همواره نشان داده اند.

افشانی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری تهران همواره خود را موظف به حفظ آرمان شهیدان و مدیون خون آن ها می داند.

شهردار تهران در حاشیه این مراسم ضمن بازدید از کتابخانه بهشت زهرا(س)، خطاب به کارمندان این سازمان، گفت: مردمی که به شما مراجعه می کنند در شرایط روحی مناسبی قرار ندارند. برخورد خوب شما با این مردم تاثیر زیادی در تسکین خاطر آن ها و ایجاد نگاه مثبت شان به این سازمان دارد.تاریخ انتشار : 1 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • واکنش سیدمحمد موحد به حمله تروریستی در اهواز
 • فهرست اولیه شهدای حادثه تروریستی اهواز اعلام شد +اسامی
 • رژه مقتدرانه نیروهای مسلح شهرستان کهگیلویه در دهدشت برگزار شد
 • تقدیم 320شهید، نمونه ای بارز از نقش مردم گچساران در دفاع مقدس
 • حماسه‌سازان دفاع مقدس را فراموش نکنیم
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  آیا سیاست های ارزی دولت روحانی با سیاست های دولت محمود احمدی نژاد تفاوتی دارند؟

  1-بلی
  2-خیر
  3- سیاست های ارزی احمدی نژاد بهتر از سیاست ارزی روحانی است
  4- سیاست ارزی معروف به ارزجهانگیری گره گشاتر از گذشته است


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg