مشروح اخبار
 » بدخواهان تاب تحمل امنیت، ثبات سیاسی، اقتصادی و اقتدار جمهوری اسلامی را ندارند

نیروی نظامی، انتظامی و امنیتی عامل ثبات، استقلال و اقتدار کشور هستند، تصریح کرد: در کنار مقابله همه جانبه با برنامه ریزی های دشمن، نیروی های نظامی و انتظامی به وقوع جرم هم جلوگیری و مقابله می کنند.


به گزارش راک نیوز "علی محمد احمدی در نشست جمعی از فرماندهان و پرسنل نیروی انتظامی استان، گفت: کشور استقلال و ثابت سیاسی، آرامش و امنیت خاصی در منطقه دارد و استکبار و بدخواهان ایران اسلامی این وضعیت را تحمل نمی کنند و با هر روشی دست به مقابله می زنند. استاندار اظهار داشت: ثبات درعرصه اقتصادی رونق تولید و بازار، سرمایه گذاری و تسریع در ارائه تسهیلات به تولیدات دانش بنیان و صنایع کوچک، بزرگ و متوسط که از مهمترین اقدامات استان است، اساس آن ایجاد امنیت است.

استاندار با تبریک هفته دفاع مقدس با بیان اینکه، واحدهای نیمه تمام و تکمیل شده، فضای کسب و کار، نشاط اجتماعی همه نیازمند امنیت هستند، گفت: مقابله با ترانزیت کالای قاچاق، مواد مخدر، برخی سوء استفاده ها و القاعات دشمن در فضای مجازی برای مقابله با برهم زدن امنیت را باید  تدبیرعملی کرد و نیروی انتظامی خاکریزی محکم در برابر این تهدیدات است.

استانداراظهار داشت: شورش های خیابانی، تحریم های در دستورکار دشمن و ایجاد فشارهای داخلی، فضای مجازی، اشاعه مواد مخدر برای متوقف کردن ایران اسلامی و این است تا سرمایه عظیم کشور یعنی امنیت را از بین ببرد.

وی با بیان اینکه، نیروی نظامی، انتظامی و امنیتی عامل ثبات، استقلال و اقتدار کشور هستند، تصریح کرد: در کنار مقابله همه جانبه با برنامه ریزی های دشمن، نیروی های نظامی و انتظامی به وقوع جرم هم جلوگیری و مقابله می کنند.

استاندار ابراز داشت: اعتماد مردم به حاکمیت و نظام در گرو امنیت و آسایش عمومی است و در این راه نباید از هیچ تلاشی دریغ شود.

تاریخ انتشار : 3 مهر 1397 16:38» اخبار مرتبط:

 • استاندار کهگیلویه و بویراحمد: نیروی انتظامی برای مقابله جرائم ابراز پیشگیرا ...
 • توقیف بیش از 3هزار موتورسیکلت / افزایش 88 درصدی جمع آوری انواع سلاح در گچسا ...
 • پیام فرماندار کهگیلویه به مناسبت هفته نیروی انتظامی+متن پیام
 • فرمانده انتظامی گچساران خبر داد:کشف19 میلیارد ریال کالای قاچاق در 6 ماه نخس ...
 • درپیام استاندار کهگیلویه وبویراحمد آمده است :نیروی انتظامی نماد اقتدار و ج ...
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس