مشروح اخبار
 » پلی‌کلینیک تخصصی و اورژانس 115 باشت کلنگ‌زنی شد

در این مراسم تاجگردون نماینده مردم در مجلس، نبوی‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی، بیدارپور مدیرکل راه و شهرسازی، قلی‌پور فرماندار باشت، حجت‌الاسلام عبودی امام جمعه و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم اظهار داشت: پلی‌کلینیک تخصصی و اورژانس 115 باشت با مشارکت خیرین احداث می‌شود.

حسام‌الدین نبوی‌زاده با بیان این‌که این طرح در زمینی به مساحت یک‌هزار و 450 مترمربع و با زیربنای 600 متر مربع احداث می‌شود، افزود: زمین این طرح از طرف خانواده حاج ظفر تاجگردون خیر باشتی اهدا شده است.   

وی اعتبار پلی‌کلینیک تخصصی و اورژانس باشت را 8 میلیارد ریال اعلام کرد و ابراز داشت: 2 میلیارد ریال از اعتبار اجرای طرح توسط خیر باشتی تأمین و پرداخت شده است.

نبوی‌زاده با بیان اینکه نقشه طرح آماده است، افزود: پیمانکار طرح نیز انتخاب شده و به محض واریز پول خیرین عملیات اجرایی شروع می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همکاری خیرین در بخش بهداشت و درمان در استان را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: خیرین بیشتر در بحث اهدای زمین همکاری کردند.

این مقام مسئول در بهداشت و درمان استان با بیان اینکه بیشتر خیرین احداث مراکز درمانی خارج از استان است، افزود: کلینیک تخصصی و اورژانس باشت با مشارکت خیرین هم استانی احداث می‌شود.

نبوی‌زاده خاطرنشان کرد: با ساخت این کلینیک شرایط برای حضور پزشکان متخصص فراهم می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: با ارتقای باشت به شهرستان باید امکانات و خدمات خصوصا خدمات بهداشت و درمان توسعه یابد.

غلامرضا تاجگردون با بیان این‌که مرکز بستر درمانی فعلی باشت جوابگوی نیاز بیماران نیست، افزود: کمبود کادر درمانی به خصوص کادر مرد مهمترین مشکل مرکز بستر درمانی باشت است.

وی با اشاره به اهدای زمین پلی‌کلینیک و اورژانس باشت افزود: برادران و خواهرانم تصمیم گرفتند که این زمین اهدا شود.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تصریح کرد: مجوز احداث بیمارستان 32 تخت‌خوابی باشت از وزیر گرفته شده و در حال انجام کارهای پایانی است.

امام جمعه شهرستان باشت نیز با اشاره به مشکلات مرکز بستر درمانی باشت اظهار داشت: این مرکز جوابگوی نیاز مردم در این شهرستان نیست و مردم برای درمان به گچساران می‌روند.

حجت‌الاسلام عبودی از مسئولان خواست تا احداث بیمارستان مشکل کادر درمانی و امکانات بستر درمانی را برطرف کنند.

تاریخ انتشار : 10 مهر 1391 10:21» اخبار مرتبط:

 • بیمارستان 100تختخوابی گچساران کلنگ زنی شد
 • رئیس مرکز بهداشت گچساران معرفی شد
 • رئیس شبکه بهداشتی و درمانی شهرستان باشت معرفی شد
 • پزشك متخصص برای شهرستان چرام و باشت تعریف نشده است
 • باشت ولرزیدن بدون خسارت
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس