مشروح اخبار
 » تودیع و معارفه مدیر کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد فردا با حضور معاون وزیر راه برگزار می شود

طی حکمی از سوی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی سیدعبدالمجید نژادصفوی به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.


به گزارش راک نیوز؛مراسم تودیع محمد علی علیمردانی و معارفه سید عبدالمجید نژاد صفوی فردا با حضور سید سعید سیدعلایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسولان استانی برگزار می گردد.

این مراسم فردا یکشنبه مورخه 8 مهرماه ساعت 9 صبح در سالن اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

نژاد صفوی پیش از این سکان اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان را عهده دار بود،وی همچنین مدیریت اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیر راه و شهرسازی شهرستان کهگیلویه را در کارنامه خود دارد.

متن حکم به شرح زیر است :

جناب آقای مهندس سیدعبدالمجید نژادصفوی

با سلام

نظر به تعهد، تخصص و تجربه‌های ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب می‌شوید.

در انجام این مأموریت ضروری است قوانین، سیاست‌ها، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی دولت، وزیر و معاونان محترم به دقت اجرا شود. به خصوص در توسعه کریدورهای حمل و نقلی استان مطابق طرح جامع حمل و نقل، طرح‌های شهرسازی و بازآفرینی شهری و همچنین توسعه مسکن در سطح استان مراقبت ویژه بعمل آورید.

همچنین هماهنگی با مقامات محلی و در رأس آنان استاندار محترم، ارتباط منظم با شهرداران شهرهای تابعه آن استان ابلاغ می‌گردد .

افزون براین جنابعالی مسئولیت هماهنگی تمام اداره‌های کل و سایر دوایر تابعه وزارتخانه در استان را برعهده دارید .

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به شهروندان عزیز و تلاش در جهت سرافرازی جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسألت دارم.

عباس آخوندی
وزیر راه و شهرسازیتاریخ انتشار : 7 مهر 1397 22:10» اخبار مرتبط:

 • با حکم وزیر راه و شهرسازی انجام شد: مدیرکل راه‌ و شهرسازی استان کهگیلویه و ...
 • تودیع و معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد +زمان و مکان
 • انتصاب درراه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد
 • تغییرات در اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد
 • مسیرتغییرات به راه وشهرسازی رسید/دوانتصاب جدید
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد صدا وسیما در نحوه پوشش خبر قتل همسر دوم شهردار اسبق تهران را می پسندید؟

  1-بلی
  2-خیر
  آپلود عکس