مشروح اخبار
 » آژانس ها و وانت بارها در قلعه رئیسی ساماندهی می شوند

آژانس ها و وانت بارها در قلعه رئیسی ساماندهی می شوند


در ادامه نشست و بررسی مشکلات شهر قلعه رئیسی در شورای اسلامی و شهردار نشستی با هدف بررسی مشکلات خدمات شهری برگزار شد.

یکی از نهادهای بسیار مهم در شهرداری که بسیار مورد توجه است واحد خدمات شهری است که انسان های بسیار شریفی که تلاش می کنند تا شهری زیبا و پاک داشته باشیم اما در بسیار مواقع ناهماهنگ بودن و بد برنامه ریز شدن سبب می شود تا شاهد مشکلات بیشتر در این واحد باشیم؛ اما امروز در نشستی با خدمات شهری مقرر شد تا در برنامه ریزی دقیق هرکس وظیفه خود را به درستی انجام دهد و هر نفر یک خیابان و کوچه را پاک سازی کند و همچنین در این نشست مقرر شد از نیروهای خدماتی که در دیگر ادارات به عنوان ماموریت است استفاده کنیم، و همچنین اگر مشکلات این حوزه بالتر رود شهرداری و شورای شهر می تواند این واحد شهری را به بخش خصوصی و پیمانکار از طریق مناقصه واگذار کند.

در ادامه این نشست هر یک از کارکنان و معاون خدمات شهری شهرداری به مشکلات واحد خدمات شهری اشاره که عدم توجه به واحد خدمات شهری، نامناسب بودن خودروی های خدمات شهری و کمبود کارمند خدمات شهری از مهمترین مشکلاتی بود که کارکنان خدمات شهری بیان کردند.

 

 

 

 

همچنین یکی از مشکلاتی که سالهای زیادی است که مردم این کوچه و خیابان شهر قلعه رئیسی را نگران کرده کوچه جنب فروشگاه شریفی است که به دلیل اینکه این کوچه در مرکز شهر است و متصل به خیابان اصلی شهر است بسیار نگران کننده بود که عملیات جمع آوری و خاک برداری آن آغاز و نسبت به تکمیل و جدول گذاری آن اقداماتی صورت گرفته که با برطرف شدن مشکلات آن بتوان تا یک ماه آینده این کوچه به پایان برسد.

 

 

 


همچنین به مناسبت هفته نیروی انتظامی اعضای شورای شهر و شهردار قلعه رئیسی هم با حضور در دفتر فرمانده انتظامی چاروسا با تبریک و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی این هفته را تبریک گفتند.

سیدحسن آرمند در این نشست نیروی انتظامی را نماد اقتدار و امنیت کشور دانست و یادآور شد: نیروی انتظامی ضامن تامین امنیت و آرامش عمومی است و این امر زمینه رونق اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در جامعه را فراهم می کند. 

رئیس شورای شهر قلعه رئیسی با تقدیر از فرماندهی انتظامی چاروسا گفت: فرماندهی انتظامی جدید چاروسا با اقتدار و ارتباط بسیار تنگاتنگی که با مردم و بزرگان دارد و جلساتی که با معتمدین برگزار می کند عوامل پیشگیرانه و امنیت بسیار خوبی را به وجود آورد و مردم رضایت بسیار خوبی از ایشان دارند که لازم است از ایشان تقدیر و تشکر کنیم.

وی افزود: ارتباط نیروی انتظامی با مردم و به خصوص معتمدین می تواند نقش بسیار بسزایی در پیشگیری از حادثه های ناگوار باشد.

آرمند خواستار همکاری نیروی انتظامی در با شهرداری و شورای اسلامی در برطرف شدن مشکلات شد و ادامه داد: امیدواریم نیروی انتظامی در مواردی که می تواند نقش خوبی در شورای ترافیک داشته باشد همکاری کند که مهمترین آنها ساماندهی وانت بارها  و دست فروش ها، ساماندهی گاراژ مسافربری جاورده و ساماندهی آژانس ها از مهمترین این عوامل است که نیازمند حمایت نیروی انتظامی است.

شهردار قلعه رئیسی هم با تبریک این هفته عنوان کرد: نیروی انتظامی مظهر اقتدار و امنیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. 

فیض الله آبرود بیان کرد: امیدوار هستیم با اقتدار و توجه که نیروی انتظامی دارد در زمینه گاراژ جاورده همکاری کند تا به بیرون از شهر انتقال داده شود.

همچنین اعضای شورای شهر با حضور در گلزار شهدای این شهر به غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا اقدام کردند.

 

 

 

 

 

 تاریخ انتشار : 18 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • پیام شهردار دوگنبدان به مناسبت هفته ناجا به فرماندهی نیروی انتظامی گچساران
 • در تمام تصادفات جاده قلعه رئیسی تا قلعه گل 60 درصد راه و شهرسازی نقش دارد/ ...
 • ساختمان شهرداری قلعه رئیسی 25درصد پیشرفت فیزیکی دارد
 • چرا مردم قلعه رئیسی از شهردار خود رضایت کامل دارند؟
 • بازگشایی خیابان‌ها در اولویت کاری شهرداری قلعه‌رئیسی قرار دارد
 • » اشتراک گزاری خبر  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg