مشروح اخبار
 » خدمات گمرک یاسوج برای ارسال کالا به موکب های اربعین حسینی در کربلا و نجف

مدیر گمرک یاسوج از آغاز انجام خدمات گمرکی برای ارسال محموله مربوط به موکب های استان کهگیلویه و بویراحمد در ایام اربعین درکشور عراق خبرداد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی راک نیوز از مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد؛ بهنام احمدی از آمادگی گمرک یاسوج برای تسریع در انجام رویه گمرکی کالاهای ارسالی به کشور عراق خبرداد. وی گفت : برای کامیون هایی که محموله موکب ها را از نقاط مختلف استان به مقصد شهرهای کربلا و نجف درکشور عراق انتقال میدهند بایستی پروانه خروج موقت گمرکی صادر شود که خوشبختانه گمرک استان مانند سال گذشته در کم ترین زمان ممکن نسبت به انجام تشریفات گمرکی اقدام نموده است. احمدی درپاسخ به این سوال که آیا درطی روزهای گذشته پروانه خروج موقتی صادرشده گفت : باتوجه به نزدیک شدن پیاده روی میلیونی اربعین حسینی همین امروز تشریفات گمرکی ۷ دستگاه کامیون برای بارگیری و ارسال محموله موکب ها در گمرک یاسوج انجام گرفت. مدیر گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد از صاحبان کامیون و نمایندگان موکب ها خواست تا قبل از مراجعه به گمرک نسبت به تهیه مدارک مربوط به خودرو اقدام تا در زمان مراجعه به گمرک در کم ترین زمان ممکن تشریفات صورت پذیرد. احمدی درادامه افزود: مدارک لازم برای اخذ مجوز خروج موقت کامیون شامل سند مالکیت خودرو و سند راهور، کارت خودرو، و هم چنین فبض خالی باسکول کامیون وکارت ملی می باشد که به اعضای هرکامیون بایستی معرفی نامه از سازمان عتبات عالیات نیز همراه داشته باشند. مدیر گمرک استان کهگیلویه و بویراحمد یاد آورشدند بخش ورود اطلاعات در سامانه epl و ارزیابی و تشریفات گمرکی بمنظور تسریع وتسهیل در این روند، درگمرک در کم ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. به گزارش خبرنگار راک نیوز؛ استان کهگیلویه و بویراحمد در اربعین امسال ۴ موکب در شهرهای نجف و کربلا برپا خواهد نمود که آدرس هر۴ موکب از طریق همین رسانه اطلاع رسانی خواهد گردید.

تاریخ انتشار : 18 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • پروژه خروج هوشمند در گمرک کلید خورد
 • کاهش یک میلیون دلاری صادرات کالا از گمرک کهگیلویه و بویراحمددرسال93/بی رغب ...
 • بهره‌گیری از مدیریت ریسک در درب خروج بزرگترین گمرک کشور
 • توضیحات مدیر کل گمرک شهید رجایی بندرعباس درباره دپوی 100 هزار کانتینر
 • انجام تشريفات گمرکي کالاهاي صادراتي هر استان در گمرک همان استان
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg