مشروح اخبار
 » تقدیم مدال به روح قربانیان پرواز تهران یاسوج در بازی های آسیایی اندونزی

ورزشکار طلایی کشورمان ادامه داد:می خواهم این مدال طلا را تقدیم کنم به روح تمامی قربانیان سانحه هوایی تهران - یاسوج و امیدوارم این مدال باعث شود برای چند دقیقه هم که شده، غم آن عزیزان را از یاد ببریم.


به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز ؛ سامان پاکباز قهرمان پرتاب دیسک معلولین که توانست در رشته پرتاب دیسک بازی های پاراآسیایی 20118 جاکارتا، مدال طلا را از آن خود کند، در این مورد گفت: من در 2 رشته در پاراآسیایی شرکت کردم. اولین رشته پرتاب وزنه بود که متاسفانه نقره کسب کردم. صادقانه می‌گویم در آن رشته، نتیجه خوبی نگرفتم و می‌توانستم طلایی باشم. اما خدا را شکر که در پرتاب دیسک توانستم جبران کنم و صاحب گردن آویز طلا شوم.

پاکباز اضافه کرد:در این ماده موفق شدم رکورد بالای ۵۰ متر را داشته باشم و با رکورد جهانی ام تنها یک متر فاصله بود. با این حال امیدوارم در سال آینده که رقابت‌های جهانی دو و میدانی را در پیش داریم، بتوانم زودتر از پارالمپیک صاحب مدال طلا شوم. این رکورد را در مسابقات جهانی امارات که در دبی برگزار می‌شود، جابجا خواهم کرد.

ورزشکار طلایی کشورمان ادامه داد:می خواهم این مدال طلا را تقدیم کنم به روح تمامی قربانیان سانحه هوایی تهران - یاسوج و امیدوارم این مدال باعث شود برای چند دقیقه هم که شده، غم آن عزیزان را از یاد ببریم.

پاکباز در خصوص برنامه هایش برای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: در پارالمپیک، ما فقط ماده پرتاب وزنه را داریم و ماده پرتاب دیسک برگزار نمی‌شود. امیدوارم در آن مسابقات، کار‌های بزرگی انجام بدهیم. قطعا از این به بعد، تمرکز و تمرینات مان به سمتی می‌رود که بتوانیم برای آن رقابت‌ها آمادگی کاملی داشته باشیم و سرود کشورمان را در پارالمپیک دوباره به گوش همه جهان برسانیم.تاریخ انتشار : 20 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • ورزشکار کهگیلویه وبویراحمد عازم بازی های پارا آسیایی می شود
 • پیام تبریک استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای کسب نخستین مدال کاروان پارالمپ ...
 • تنها ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی فردا در پارالمپیک به میدان می رود
 • درخشش ملی پوش دوومیدانی کهگیلویه و بویراحمدی با کسب دو مدال+عکس
 • ورزشکار ‌کم‌بینای کهگیلویه و بویراحمد با کسب دو مدال طلا قهرمان جهان شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  در سانحه هوایی سقوط هواپیمای تهران-یاسوج کدام گزینه را مقصرمیدانید

  1- شرکت هواپیمایی
  2- نماینده مردم درمجلس
  3- دولت و وزرای مربوطه
  4- کوه دنا


  http://up2www.com/uploads/cfb2photo-2017-11-18-00-02-50.jpg