مشروح اخبار
 » بازداشت سرمربی قشقایی با شکایت همسر توسط پلیس اینتر پل +از استعفا و دستگیری تا فراخوان تجمع

تیم قشقایی شیراز که توانسته بود نتایج خوبی کسب کند،و تا همین هفته قبل در راس جدول جا خوش کند پس از شکست خانگی برابر مس کرمان بال همای بخت او شکست و در سراشیبی بد شناسی افتاد.


 

به گزارش خبرنگار ورزشی راک نیوز از مرکز استان فارس ؛ ابتدا با استعفای روح الله نجف پور مدیرعامل این تیم روبرو شد و بعداز کنفرانس خبری سرمربی این تیم هم دستگیر شد. ماجرا از آن قرار است که نجف پور از حمایت نشدن تیمش توسط مسئولان استانی شاکی بود و به همین خاطر استعفا کرده تا به این تیم کمک کنند.

 

اما ماجرای دستگیری سرمربی این تیم یعنی ابراهیم طالبی هم جالب است. طالبی از چند هفته قبل به عنوان مربی جدید قشقایی معرفی شده اما اسم غریبی در فوتبال ایران نیست. دو دهه قبل او یک تاجر شیرازی مقیم آلمان بود که به باشگاه بایر لورکوزن نزدیک شد. او رفاقتی هم با علی فتح‌الله‌زاده پیدا کرد و توانست بازیکنان زیادی را از ایران به فوتبال آلمان ببرد. این اما همه کار طالبی برای استقلال نبود. او بارها مربیان بایرلورکوزن از کالموند تا فولر و بقیه را به ایران آورد و رولند کخ در اولین سال لیگ حرفه‌ای به کمک او به تهران آمد. بعداز این خبری از او نبود، تا اینکه سر از قشقایی در آورد.

 

نجف پور در باره بازداشت طالبی می‌گوید: «چند مامور لباس شخصی به استادیوم آمدند و به نیابت از پلیس بین‌الملل او را بازداشت کردند. آنها گفتند آقای طالبی را با شکایت همسر آمریکایی‌اش و پیگیری پلیس اینترپل بازداشت کرده‌اند. خودش که وقت بازداشت می‌گفت موضوع خیلی جدی نمی تواند باشد. ما امیدواریم این مسئله حل شود و مشکل خاصی نباشد ولی خیلی هم در جریان ریز پرونده نیستیم.»

اما پس از این اتفاقات رئیس کانون هواداران این تیم نیز با انتشار نامه ای درفضای مجازی از استعفای خود خبر داد و گفته میشود برخی از افراد ازهواداران خود تقاضای تجمع در مقابل ساختمان فوتبال استان را دارند تا بقول آنها به مشکلات این تیم رسیدگی کند و مانع از نابودی این تیم پرطرفدار شوند.

به گزارش گروه وب گردی راک نیوز ؛ علاوه براستعفا های پی درپی وبازداشت سرمربی بنظر میرسد مشکلات مالی از اصلی ترین دغدغه های تیم قشقایی می باشد که با انتشار تصاویری از تراکنش های مالی درفضای مجازی از دیگر هواداران این تیم طلب کمک نموده اند.تاریخ انتشار : 20 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • خبرخوش برای قشقایی ها؛ باشگاه قشقایی شیراز جایگزین فجرشهیدسپاسی
 • دستگیری ملی‌پوش فوتبال در پارتی شبانه +پلیس بدنبال دو فوتبالیست فراری!+تازه ...
 • سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران استعفا داد /روزهای بحرانی فوتبال کهگیلو ...
 • سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج استعفا داد
 • بازداشت متهمین تبانی! درفوتبال لیگ 1
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس