مشروح اخبار
 » ورودی شهر یاسوج ساماندهی می شود

عزیز فیلی از ساماندهی و تعریض ورودی شهر یاسوج از سمت پلیس راه جدید تا پلیس راه قدیم و سه راهی نره گاه خبر داد.


به گزارش راک نیوز فیلی در نشست بررسی مسائل و مشکلات ورودی های شهر یاسوج که با حضور غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا، فرماندار بویراحمد و جمعی از مسئولان محلی و استانی برگزار شد، گفت: عملیات اجرایی ساماندهی و تعریض ورودی شهر یاسوج امسال آغاز و اجرایی می شود.

معاون عمرانی استانداری عنوان کرد: این پروژه با برآورد ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی جهت تعریض، جابه جایی شبکه برق و تملک تعدادی از واحدهای مسکونی قدیمی که در ابتدا محور قرار دارند انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کارفرما این پروژه است، افزود: مقرر شد کمیته ای به ریاست فرمانداری و با مشارکت شرکت برق، راهداری، اعضای شوراهای روستاهای تل خسرو و سرآبتاوه و دهیاران مربوطه تشکیل و برای توافق با مردم، جابه جایی شبکه برق، تخریب حمام قدیم یاسوج و آغاز عملیات اجرایی برنامه ریزی ها و اقدامات لازم را انجام دهند.

فیلی خاطرنشان کرد: به طور قطع با مشارکت دستگاه های اجرایی متولی این پروژه، همکاری مردم محلی و با اجرای این پروژه ورودی شهر یاسوج از پلیس راه جدید تعریض، ساماندهی، زیباسازی و ایمن خواهد شد.

غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا نیز در این نشست با تاکید بر اینکه، ورودی شهر یاسوج متناسب با شان و جایگاه پایتخت طبیعت ایران نیست، عنوان کرد: انتظار می رود‌ این ورودی ها باتوجه به ظرفیت های گردشگری این شهر احداث شود.

وی خواستار افزایش سرعت در اجرای این پروژه شد.

تاریخ انتشار : 22 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • تعیین تکلیف چهارخطه کردن محور یاسوج – اقلید / تخصیص ۱۰۰ میلیون تومان برای س ...
 • 320 پروژه عمران شهری و روستایی در سطح استان در دست اقدام است/عملیات اجرایی ...
 • طرح مطالعاتی ساماندهی خیابان بلادیان دوگنبدان پایان یافت
 • آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه عمران شهری در یاسوج
 • برای تکمیل ورودی های دهدشت 30 میلیارد ریال نیاز است
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس