مشروح اخبار
 » توزیع لوازم التحریر میان بورس شدگان جامعه نیکوکاری ابرار توسط اتاق بازرگانی یاسوج

همزمان با بازگشایی مدارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی یاسوج، پک لوازم‌التحریر میان بورس شدگان تحصیلی جامعه نیکوکاری ابرار اتاق یاسوج «وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاوری ایران» در شهرستانهای مختلف استان توزیع شد.


به گزارش راک نیوز٬با آغاز بکار فعالیت های نیکوکاری در اتاق یاسوج و با توجه به مشکلات دانش آموزان و دانشجویان در شهرها و روستاهای مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد و ضرورت حمایت از آنان؛ اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج طرح حمایت تحصیلی از این دانش آموزان مستعد را در اولویت اول خود قرار داد و در اوایل سال ۹۴ اولین گام ها را بصورت عملیاتی در این راه آغاز کرد.

اتاق یاسوج در این طرح پس از شناسایی دانش آموزان و دانشجویان مستعد در مناطق محروم استان و همچنین حاشیه شهرها و گذراندن مراحل جذب مطابق آیین نامه ها و دستورالعمل های ابرار، نسبت به اعطای بورس تحصیلی به آنان اقدام گردید.

در همین راستا از اوایل مهرماه امسال نیز بسته های لوازم التحریر میان این دانش آموزان مستعد و نیازمند توزیع شد.
طرح حمایت تحصیلی از دانش آموزان و دانشجویان در شهرها و روستاهای مناطق محروم و کمتر توسعه یافته (اعطای کمک هزینه تحصیلی) یکی از طرح های اصلی جامعه نیکوکاری ابرار می باشد.

ضرورت اجرای این طرح از آن جهت است که مطابق آمارهای ارائه شده در سالهای اخیر، میلیونها دانش آموز واجب التعلیم، از تحصیل بازمانده اند.
توزیع لوازم التحریر میان بورس شدگان جامعه نیکوکاری ابرار توسط اتاق بازرگانی یاسوج

آنچه مسلم است بسیاری از این دانش آموزان، مستعد تحصیل هستند و چنانچه به صورت اصولی حمایت شوند، میتوانند به مدارج بالای علمی و دانشگاهی دست یابند.

با عنایت پروردگار و حمایت های بی دریغ حامیان گرامی، جامعه نیکوکاری ابرار واحد اتاق بازرگانی یاسوج توانست تا مهر ماه امسال،  ۱۵۰ تن از دانش آموزان و دانشجویان مستعد استان  را مشمول این طرح گرداند.


تاریخ انتشار : 27 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • مسئول موسسه قرب ایثار دهدشت خبرداد: توزیع نوشت افزار به 480 دانش آموز در «د ...
 • 23هزار پاکت جشن نیکوکاری بین دانش آموزان گچسارانی توزیع شد
 • توزیع لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند گچساران+تصاویر
 • “ارائه ی خدمات فرهنگی و ارتقاء تحصیلی دانش آموزان مهمترین برنامه ی کمیته ی ...
 • 200 دانش آموز و دانشجوي مستعد ياسوجي، بورسيه خواهند شد
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس