مشروح اخبار
 » غیبت های یکی از اعضای شورای شهر وکنایه برخی همکارانش که به شوخی می گویند: ماموریت رفته است! +شنیده های هفتهخبرنگاران «راک نیوز» در جریان پیگیری های خبری خود به زمزمه هایی برمی خورند که میهمان کردن خوانندگان به این شنیده ها خالی از لطف نیست:

 feel شنیده شده مهدی یوسفی مدیر فعلی منطقه ویژه پارس هم از گزینه های مدیرعاملی شرکت ملی صنایع پتروشیمی است.

شنیده ها حاکیست پس از بخشنامه وزیر نفت مبنی بر جابه جایی چهار ساله ها مدیران، این بار نوبت به محمدرضا بابایی مدیرمنابع انسانی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی رسید. اکنون خبر می رسد که به زودی جواد سهیلی رئیس بازرگانی این شرکت جایگزین بابایی از اهالی شهرستان لامرد استان فارس می باشد.

 

 no بررسی میدانی فعالیت آن دسته از ادارات استان که روزهای پنجشنبه فعالیت خود را از سر گرفته اند، نشان می دهند عمده مدیران کل در محل کار حضور نمی یابد، اما بسیاری از کارکنان ناگزیر به حضور در اداره می باشند.


استاندار فارس از فعالیت یک ایرلاین جدید در شیراز تا دی ماه خبر داد. به گفته تبادار، شرکت هواپیمایی تازه تأسیس «فلای پرشیا» به عنوان ایرلاین بخش خصوصی به مرکزیت شیراز فعالیتش را آغاز می کند که علاوه بر افزایش تعد‌‌‌اد‌‌‌ پروازها و حمل و نقل مسافر د‌‌‌ر فرود‌‌‌گاه بین المللی شیراز، می‌تواند‌‌‌ د‌‌‌ر امر تجارت و بازرگانی د‌‌‌اخلی و خارجی نیز تسهیل کنند‌‌‌ه باشد‌‌‌.


گرانی های اخیر روی قیمت ها در بازارهای هفتگی بوشهر هم اثرگذار بوده است. مثلا بررسی ها نشان می دهد قیمت برخی اقلام عرضه شده در جمعه بازار بوشهر تفاوتی با برخی مغازه های سطح شهر نداشته و در برخی موارد گرانتر هم می باشد.

شنیده می شود غیبت های یکی از اعضای شورای شهر بوشهر با کنایه برخی همکارانش در جلسه های علنی همراه شده و وقتی نام وی به میان می آید، به شوخی می گویند: ماموریت رفته است! ظاهرا برخی اعضای شورا نسبت به مرخصی های همکاران شان که در قالب ماموریت صورت می گیرد معترض بوده و معتقدند براساس قانون ماموریت اعضا باید در جلسه شورا بررسی و تایید شود.

 

برخی از هم استانی ها که در ایام باقی مانده به اربعین و ماه صفر نذری دارند، از کمیاب شدن مرغ منجمد در سطح بازار گلایه مند بوده و می گویند: قیمت مرغ گرم به 10 هزارتومان رسیده و آنها را برای ادای نذرشان با مشکل مواجه کرده است.

یارانه مددجویان کمیته امداد ناقص رسید. برخی از مددجویان این نهاد که طی ماههای گذشته به همراه یارانه نقدی، کمک کمیته امداد (مجموعا 90 هزارتومان برای هر نفر) به حساب شان واریز می شد، می گویند این ماه تنها یارانه 45500 تومانی به حساب شان واریز شده است. در پیگیری موضوع از کمیته امداد، مسئولان این نهاد می گویند به دلیل اشکال فنی در پرداخت مبلغ باقی مانده تاخیر رخ داد که طی هفته جاری به حساب مددجویان واریز می شود.

پرواز پنجشنبه شب هفته قبل از تهران-بوشهر مربوط به شرکت آسمان که به دلیل شرایط جوی در شیراز به زمین نشست، بدون هرگونه خدماتی مسافران را در این شهر پیاده کرد. گویا کادر پروازی پس از حدود 2 ساعت که در شیراز به زمین نشسته بود؛ اعلام کرد مجددا به تهران برمی گردند که این موضوع با اعتراض مسافران همراه شده و آنها به نشستن پرواز همزمان زاگرس در بوشهر اشاره کردند. نهایتا بسیاری از مسافران ترجیح دادند در شیراز پیاده شده و بصورت زمینی به بوشهر منتقل شوند. طبق شنیده ها، چون پرواز برگشت از بوشهر لغو گردیده، هواپیمایی آسمان انگیزه ای برای رساندن مسافران از شیراز به بوشهر نداشته و برگشت به تهران را ترجیح داد.

شهردار بردخون بازنشسته شد. شورای شهر بردخون با استعفای ارسلان حصیری از شهرداری موافقت و هادی حصیری را به عنوان سرپرست تعیین کرد. دلیل این استعفا، قانون منع بکارگیری بازنشستگی اعلام شده است. براساس قانون، مشمولان این قانون که تا 24 آبان مسئولیت خود را ترک نکنند تخلف محسوب می شود.

شنیده شده امان الله شجاعی از مدیرکلی جذب سرمایه گذاری استانداری بوشهر استعفا کرد. گویا استعفای وی در راستای قانون منع بکارگیری بازنشستگان بوده است.

 

 

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران درخصوص اختلاس رخ داده در بوشهر اعلام کرد: «متهم اصلی تحت تعقیب این پرونده هفته پیش در داخل کشور دستگیر شد، ضمن اینکه هشت متهم در این پرونده شناسایی شده که همگی در حال حاضر دستگیر شده‌اند و اکنون هیچ متهم متواری در این پرونده وجود ندارد. طبق بررسی‌های انجام شده مبلغ این تخلف مالی 52 میلیارد ریال اعلام شده است.»

از شما چه پنهان، دو عضو شورای شهر آبدان در شهرستان دیر که پیش از این مدعی بودند با هزینه شخصی خود با کد کارگاهی شورا بیمه شده اند؛ با برگرداندن هزینه های پرداختی شهرداری در سه ماه گذشته؛ از ادامه بیمه خود دست کشیدند.

پس از نان سنگکی ها، نانوایی های بربری آزادپز بوشهر هم قیمت را بالا می برند. گفته می شود طی هفته جاری، نرخ نان بربری ساده در آزادپزهای بوشهر از 1000 به 1200 و بربری کنجدی از 1500 به 2000 افزایش می یابد.

شنیده می شود ایستگاه هواشناسی عسلویه به محلی برای بازگشت به کار بازنشستگان مبدل شده است. گویا مدیرکل پیشین این اداره کل که اخیرا بازنشسته شده هم در مسیر فعالیت در این مرکز قرار دارد. انتظار می رود با توجه به تعداد زیاد فارغ التحصیلان، درخصوص بکارگیری مجدد بازنشستگان نظارت جدی تری صورت بگیرد.

با خبر شدیم مدیر تعاون روستایی استان بوشهر پس از حدود 10 سال تغییر کرد. براین اساس شيرعلي بهادري رييس فعلي جهاد كشاورزي شهرستان دشتي حكم مديرکل این اداره را دریافت کرده و طی هفته جاری معارفه می شود. علي قنبري مدیر پیشین این اداره بازنشسته شده است.

دست آخر اینکه دبیر انجمن آبزیان بوشهر مدعی شده: 3 کشتی چینی در اجاره 3 نفر از مسولان داخلی است و یکی از آنها سابقه وزارت دارد. زارعی این مطلب را در نشست اخیر اعضای اتاق بازرگانی مطرح کرده و نسبت به کاهش صید آبزیان ابراز نگرانی کرده است. طی ماههای گذشته فعالیت کشتی های چینی در آبهای کشورمان خبرساز شده است.تاریخ انتشار : 28 مهر 1397» اخبار مرتبط:

 • تغییردو فرماندار + آغاز غیررسمی فعالیت انتخاباتی برای مجلس اینده
 • متلک وکنایه چاشنی جلسات شورای شهر بوشهر!
 • شنیدنی های هفته در بوشهر؛زمزمه دو معاون غیربومی برای استاندار/ خداحافظی با ...
 • شورای شهرشیراز خبرساز شد؛ استعفای رئیس شورای قبل ازمعارفه شهردار جدید!
 • مزایده صندوق رای در بوشهر!
 • » اشتراک گزاری خبر

  نام:*
  ایمیل:*
  متن نظر:
  پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler


  عملکرد دولت دوازدهم را چگونه ارزیابی می کنید؟

  1-خوب وقابل پیش بینی بود
  2- متوسط بعلت ناتوانی مدیران
  3- ضعیف و ادامه روند ناتوانی ادامه دارد
  4- عوامل بیرونی دولت را ناکام گذاشته است


  آپلود عکس  آپلود عکس